Horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 3 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Muutute täna tavalisest pirtsakamaks ning olete väga valiv nii suhetes kui ka muude igapäevaste asjade suhtes. Teil on täna raske rahuldust leida.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et peate täna langetama tähtsaid otsuseid või asendama mõnda teist kõrgemal kohal olevat isikut. Teie käitumine kipub veidi konservatiivne olema.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete entusiastlik ja energiline ning võitlete kõige eest, mida tähtsaks peate. Olete oma võidus kindel ning saavutate edu pea kõigis ettevõtmistes.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olge täna rahaasjades eriti tähelepanelik. Võimalik, et keegi püüab teid alt tõmmata. Parem tegutsege millegi loomingulisega, samuti hea aeg õppimiseks.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna peaksite usaldama iseenda intuitsiooni ja mitte laskma end mõjutada teiste isiklikest huvidest. Tegelege just sellega, mida ise vajalikuks peate.

Neitsi 23. august – 22. september
Tunnete täna rahuldust sellest, kui saate kedagi õpetada. Nii tunnete ennast vajaliku, targa ja võimekana. Kuid õpetage eelkõige neid, kes seda ise tahavad.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kui toetute täna oma sisetundele, siis teete tõenäoliselt ka kõige õigemad otsused antud olukorras. Inimestega suhtlemine läheb ladusamalt, kui tavaliselt.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna teravusi loopima paremale ja vasakule, kuid vältige siiski liiga isiklikuks minemist. Suureneb huvi müstika ja sügavate teemade vastu.

Ambur 23. november – 21. detsember
Naudite täna seltskonda, kus saate esineda ja näidata oma oskusi. Püüate iga hinna eest võita oma kaaslaste tähelepanu, tõenäoliset see teil ka õnnestub.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete nüüd vajadust ennast liigutada ja teha midagi füüsilist. Teie energia lausa otsib väljundit, ärge hoidke ennast tagasi. Hea aeg spordi tegemiseks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna on suurenenud teie vajadus süstemaatilise tegevuse suhtes. Püüate luua oma elus korda ning korrapära, kuid mõne inimese tõttu võib see raskeks osutuda.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tunnete täna soovi teha muudatusi oma elus. Hea päev kolimiseks, remondi alustamiseks ning kinnisvaratehinguteks. Aktiviseeruvad perekondlikud suhted.

Jaga
Back to top button