horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 26 oktoober 2026

Jäär (21. märts – 19. aprill): Neljapäeval võid olla täis energiat ja ambitsioone. Kasuta seda päeva, et seada endale eesmärke ja alustada uusi projekte. Sind innustab saavutama suuri asju.

Loe ka: Novembrikuu horoskoop 2023

Loe ka: Nädala horoskoop: 23.10-29.10.2023

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Ole neljapäeval kannatlik ja keskendu detailidele. Võimalik, et tekivad olukorrad, kus sinu rahulikkus on hädavajalik. Usalda oma intuitsiooni ja usk oma võimetesse.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Sinu suhtlusoskus ja uudishimu võivad neljapäeval tuua sulle uusi võimalusi ja tutvusi. Oled seltskondlik ja võluv ning see aitab luua tugevaid sidemeid teiste inimestega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Neljapäeval võiksid keskenduda isiklikule hooldusele ja tervisele. Leia aega lõõgastumiseks ja enesehoolduseks, et tunda end tasakaalus ja tervena.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Oled neljapäeval tähelepanu keskpunktis ja sinu karisma võib särada eredalt. Kasuta seda, et saavutada oma eesmärke ja inspireerida teisi oma entusiasmiga.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!