1.8 C
Tallinn
Laupäev 1. aprill 2023
HoroskoopHoroskoop - Neljapäev 26 jaanuar

Horoskoop – Neljapäev 26 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill

Edasijõudmine sõltub sellest kuivõrd suudate oma visioone materialiseerida. Püüdke oma kogemusi ja teadvustusi jagada ka teistele. Olge "teie ise".

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Võimalik, et teile avaneb täna hea võimalus oma kaotatud positsiooni tagasi saada või ihaldatud partneris huvi äratada. Olete tavalisest enesekindlam.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Rahulike meeleoludega päev. Teie ideed satuvad praktilise kontrolli alla. Tekivad uued sõbrad, kuid suhe vanade tuttavatega võib katkeda või jaheneda.

Vähk.

Hakkate ennast tühiste asjade pärast süüdistama. Püüdke leida enesekindlust ja tegelege asjadega, mis teil tavaliselt alati hästi on õnnestunud.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Tänased planeediseisud avaldavad teile igati soodsat mõju ning oma tegemistes saavutate häid tulemusi. Vältige uhkeks muutumist ja hinnake teiste jõupingutusi.

Neitsi 23. august – 22. september

Hea päev tegeleda pooleli jäänud asjadega. Samuti kodu koristamine ja vajaliku eraldamine ebavajalikust õnnestub täna hästi. Ebasoodne pidutsemiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Täna on aktiivsete mõjudega päev. Teete kõiki tegevusi väga suure kire ja põhjalikkusega. Püüate tungida sügavale ja otsite algseid põhjuseid.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Olete täna optimistlikum, kui tavaliselt ning seetõttu suudate teha palju vajalikke pooleliolevaid asju ära. Ka pingelised suhted võivad nüüd laheneda.

Ambur

3. november – 21. detsember

Tunnete täna soovi rääkida südamelt ära kõik, mis teid vähegi vaevab. Samas peaksite hoolikalt vaatama, kellele rääkida. Hea aeg külaliste vastuvõtmiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Tunnete täna soovi luua selgust oma suhetesse. Reageerite väga kiiresti ja näitate oma tundeid nüüd rohkem, kui tavaliselt ka teistele välja.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Võib juhtuda, et satute täna olukorda, kus peate paremaks valetada oma lähedastele inimestele lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Olete täna veidi pinges ning kipute pisiasju ületähtsustama. Võimalik, et tunnete piinlikkust, kui teile veidi rohkem tähelepanu pööratakse.

Veel artikleid