Laupäev , 2 märts 2024
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuni

Jäär

21. märts – 20. aprill

Aktiviseeruvad loomingulised energiad. Võimalik, et suudate leida lahenduse juba pikka aega kestnud probleemile. Suhted kaaslastega paranevad.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Ootate täna rohkem, kui tavaliselt teiste heakskiitu ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see teie sisemistest ebakindlusest ja soovist olla armastatud.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Olete täna impulsiivne ning solvute kergemini, kui tavaliselt. Kipute ennast välja elama just kõige lähedasemate ja kallimate inimeste peal.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Kui olete kiindunud heade suhete hoidmisesse inimestega, siis peaksite püüdma loobuda liigsest isekusest, ning vältima teravmeelseid märkusi.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Olete täna tavalisest avameelsem ja sirgjoonelisem. Võimalik, et ehmatate oma otsekohesusega mõne inimese päris ära. Hea aeg panna ennast maksma.

Neitsi

23. august – 22. september

Tunnete täna tavalisest suuremat soovi inimesi aidata ja toetada. Samas vältige liiga ohvrimeelseks muutumist. Paranevad perekondlikud suhted.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Tänased planeediseisud muudavad teid pehmeloomulisemaks ja leplikumaks. Otsite pigem harmoonilisi suhteid kui intriige. Tõenäoliselt läheb kõik rahulikult.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Täna peaksite püüdma vältida mõnuainete ja söögi/joogiga liialdamist. Teie enesekontroll jätab soovida ning langete kergesti depressiooni.

Ambur

23. november – 21. detsember

Olete täna aldis kõikvõimalikele ahvatlustele ja kipute selle arvelt unustama oma kohustusi. Kui tahate pidutseda, siis võtke selleks eraldi aega.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Hajutate oma jõudu mitmesse suunda ning tegelete mitme asjaga samaaegselt. Võib juhtuda, et olete pealiskaudne. Ebasoodne aeg uuteks algatusteks.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Tänased planeediseisud muudavad teid tavalisest kirglikumaks ning otsekohesemaks. Olete valmis tegema jõupingutusi, et saavutada oma eesmärk.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kipute ennast täna üle hindama ja oma lati väga kõrgele lükkama. Seetõttu on teil raske leida inimest, kes teie arvates oleks vääriline partner.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Keiser. Täna on aeg võtta vastutus oma elu

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse Horoskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev romantika jaoks. Teie energia on

error: Sisu on kaitstud!