Friday , 28 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 2 detsember

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et puutute täna väga tõsiselt kokku mõne oma halva harjumuse või sõltuvusega. Tekivad raskused enese kokkuvõtmisel. Püüdke omale tegevust leida.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna laisk ning mugav. Otsite võimalust viilida oma igapäevastest kohustustest, meelsamini veedate aega kodus koos lähedase inimesega.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie eneseväljenduslaad võib teistes inimestes hämmingut tekitada. Teie originaalsed ideed kipuvad veidi ekstreemsed ning äärmuslikud olema.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et teile esitatakse täna ultimaatum, mis esmapilgul tundub üsna vastuvõetamatu, kuid tegelikult polegi nii hull. Tehke valik siiski südame järgi!
Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on hea päev öelda välja oma tegelik arvamus. Püüdke seda teha võimalikult egovabalt ja mitte solvava meeleoluga, nii mõistetakse teid paremini.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et tunnete ennast maa küljest lahti rebituna ning kindel pinnas on jalge alt kadunud. Vaadates minevikku võite saada vastused oma küsimustele.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Optimistlike mõjudega päev. Suudate igas olukorras säilitada külmaverelisust ning alustada uuesti liiva jooksnud ettevõtmisi. Püüdke innustada ka teisi.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik luksusreis või harmooniline ja romantiline suhe välismaalasega. Materiaalse olukorra paranemine tänu jõukale sõbrale. Uued võimalused.
Ambur 23. november – 21. detsember
Tänased planeediseisud võivad tuua endaga kaasa tugeva võimuiha ning soovi domineerida oma kaaslaste üle. Olge natuke tagasihoidlikum ja arvestavam.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänane päev võib teie ellu tuua vägagi suuri katsumusi. Püüdke säilitada positiivne meelestatus, see kandub ka teistele üle ja kõik laheneb kergemini.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Uus info jõuab väga kiiresti teieni, ning seetõttu võite sattuda pisut segadusse otsuste tegemisel. Püüdke täna vältida tähtsate otsuste tegemist.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna peaksite rohkem tahtejõudu ja võimuvõitluse valmidust ilmutama. Ärge laske teistel endale pähe istuda ning teie eest otsuseid langetada.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 25 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Kipute täna asju keerulisemaks tegema, kui nad tegelikult on. …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb esmaspäeval 24.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kaksikud 2. Jäär 3. Vähk Loe ka: Horoskoop – Esmaspäev 24 jaanuar …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 24 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Kui teil on mingi saladus, mida olete teadlikult varjata …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb pühapäeval 23.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kaalud 2. Veevalaja 3. Kaljukits Loe ka: Horoskoop – Pühapäev 23 jaanur …