Erakorralised uudised

Horoskoop – Neljapäev 18 august

Jäär
21. märts – 20. aprill
Vältige tülisid vanemate ja võimukandjatega. Võite ennast masendatuna tunda, kuid tegelikkuses ei ole asi üldsegi nii halb, kui tundub.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Täna suureneb teie teotahe ja sihikindlus. Olete tavalisest erksam ja püüate oma asjadega kiirelt hakkama saada. Lahenevad pinged seoses tööasjadega.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Tekivad kaheti mõistetavad uued suhted. Püüdke olukorrast võimalikult selge ja konkreetne pilt luua, nii väldite arusaamatusi ning probleeme.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Kipute täna inimesi provotseerima. Püüate igast asjast suurt filosoofiat teha. Parem võtke aega oma isiklike asjadega tegelemiseks ning vältige vaidlusi.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Saabunud on aeg, mil peaksite enesesse süvenema, et leida oma emotsionaalse ning vaimse jõu allikaid. Võimalikud probleemid füüsilise tervisega.
Neitsi
23. august – 22. september
Tugev seksuaalsus, truudus ja tunnete tarkus.Kui teie eesmärgid on siirad, võite loota edule. Kui aga püüate kedagi petta, pühitakse teid kõrvale.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Täna on päev, mil puutute kokku omaenese komplekside ja allasurutud hirmudega. Võimalik, et leiate ootamatu lahenduse kaua aega õhus rippunud pingele.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Tänane päev võib materiaalses mõttes teile väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.

Ambur
23. november – 21. detsember
Tänasel päeval peaksite arvesse võtma oma tegelikke võimeid, vältige rumalaid vigu, mis tulevad enese ülehindamisest. Püüdke olla loomulik ja ehe.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et teie suhtes ollakse täna ootamatult lahke ja heatahtlik. Olge aga siiski tähelepanelik, teilt oodatakse tõenäoliselt mõnda teenet.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. Võite leida mõnes täiesti tavalises tuttavas järsku inspireerivaid omadusi.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Täna on hea päev olla omaette ning mõtiskleda elu üle järele. Tõenäoliselt olete võimeline huvitavaid ning intelligentseid järeldusi tegema.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!