-0.5 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
HoroskoopHoroskoop - Neljapäev 16 märts

Horoskoop – Neljapäev 16 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill

Naudite täna seltskonda, kus saate esineda ja näidata oma oskusi. Püüate iga hinna eest võita oma kaaslaste tähelepanu, tõenäoliset see teil ka õnnestub.

Loe ka: SUUR KEVAD HOROSKOOP 2023

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Täna on tõsiste ja sügavate meeleoludega päev. Võimalik, et saate täna mõne tõelise realiseeringu, mis paneb teid asjade üle järele mõtlema.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Kipute täna olema kangekaelne ja kaitsete tulise fanatismiga oma maailmavaateid. Teie äärmuslik suhtumine kutsub teistes esile provotseeriva meeleolu.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Võimalik, et saate täna omale uusi tuttavaid, kellest võib mingil hetkel palju kasu tõusta. Hoidke oma tähelepanu asjaolul, et teilt palutakse teenet.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Tõenäoliselt oodatakse teilt täna pigem vaikivat nõusolekut, kui revolutsioonilist maailmaparandamist. Olge valmis kuulama teiste muresid.

Neitsi 23. august – 22. september

Planeediseisud annavad teile erilise tähelepanelikkuse ja suutmise märgata ka pisiasju. Hea aeg tervise kontrollimiseks ja paastu alustamiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Täna parandavad teie meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunnete soovi hetkeks eralduda ning minna väikesele väljasõidule. Olge tähelepanelik liikluses!

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Hakkate täna tegema alateadlikult selliseid samme, mis hiljem teie elu muudavad. Olge aga ettevaatlik kõikvõimalike suhete lõhkumisega, võite hiljem kahetseda.

Ambur 23. november – 21. detsember

Ärge laske oma entusiasmil langeda kellegi hooletult öeldud märkuse pärast. Nüüd on hea aeg tegeleda inimsuhete klaarimisega. Aktiviseerub romantikavajadus.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et täna ilmub välja teie salavaenlane, kellest teil siiani aimugi polnud. Püüdke leida oma tegevuses nõrgad kohad ja tegelege enda tugevdamisega.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Püüdke oma probleemid lahendada ükshaaval, sest kui hakkate paaniliselt kõigele korraga lahendust otsima, võite sattuda suuremasse ummikseisu.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Võimalik, et teil palutakse täna olla esindaja rollis, kus peate jätma kellegi teise huvides head muljet. Tehke seda juhul, kui see kattub ka teie enda huvidega

Veel artikleid