Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 14 september 2023

Jäär

Jäär, sul on suurepärane võimalus oma karjääris edu saavutada. Sa oled motiveeritud ja keskendunud ning suudad ületada kõik takistused, mis sinu teele ette võivad tulla. Ära karda oma ideid teistega jagada – need võivad olla väga edukad.

Sõnn

Sõnn, neljapäev on sinu jaoks hea päev rahaasjades. Sul on võimalik saada lisasissetulekut või teha kasumlikke tehinguid. Samuti võid saada head pakkumist uuele tööle või ärivõimalusele. Ära karda riskida – see võib sulle kasulikuks osutuda.

Kaksikud

Kaksikud, neljapäev  on sinu jaoks hea päev suhtlemiseks. Sa oled sujuv ja väljendusrikas ning suudad hõlpsasti oma mõtteid teistega jagada. See võib sulle kasuks tulla tööl, romantilistes suhetes või lihtsalt sõprade ja perega aega veetmisel.

Vähk

Vähk, neljapäev  on sinu jaoks hea päev kodus olemiseks. Sa oled väsinud ja vajad puhkust. Veeda aega oma lähedastega ja tegele millegi lõõgastavaga. Ära pinguta üle – see võib sinu tervist kahjustada.

Lõvi

Lõvi, neljapäev on sinu jaoks hea päev lõbutsemiseks. Sa oled energiline ja seltskondlik ning soovid aega veeta oma sõprade ja perega. Mine välja ja naudi elu!

Neitsi

Neitsi, neljapäevon sinu jaoks hea päev õppimiseks. Sa oled keskendunud ja motiveeritud ning suudad uusi teadmisi kiiresti omandada. See on hea aeg alustada uut kursust või raamatut lugeda.

Kaalud

Kaalud, neljapäev on sinu jaoks hea päev romantiliste suhete jaoks. Sa oled tundlik ja armastav ning soovid aega veeta oma lähedasega. Planeeri romantiline õhtu või tee midagi muud, mis teid mõlemaid rõõmustaks.

Skorpion

Skorpion, neljapäev  on sinu jaoks hea päev oma eesmärkide saavutamiseks. Sa oled sihikindel ja pühendunud ning ei lase end takistustest takistada. Tee kõik, mis on vaja, et saavutada seda, mida sa tahad.

Ambur

Ambur, neljapäev on sinu jaoks hea päev reisimiseks. Sa oled uudishimulik ja avatud uutele kogemustele ning soovid oma maailma laiendada. Planeeri reis või lihtsalt mine jalutama uutesse kohtadesse.

Kaljukits

Kaljukits, neljapäev on sinu jaoks hea päev tööle keskenduda. Sa oled produktiivses ja keskendunud ning suudad oma eesmärgid saavutada. Tee kõik, mis on vaja, et oma töös edu saavutada.

Veevalaja

Veevalaja, neljapäev on sinu jaoks hea päev oma loovust väljendada. Sa oled originaalne ja uudne ning sul on palju ideid. Kasuta seda võimalust oma andeid maailmale näidata.

Kalad

Kalad, neljapäev on sinu jaoks hea päev oma unistuste poole püüelda. Sa oled optimistlik ja usume endasse ning suudad saavutada kõik, mida sa tahad. Ära karda unistada suurelt – sa võid need unenäod teoks teha.

Üldised trendid

neljapäev on üldiselt hea päev. Sa oled motiveeritud ja keskendunud ning suudad saavutada oma eesmärgid. Ära karda riskida ja proovida uusi asju. See on hea aeg oma elus positiivseid muudatusi teha.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada