Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 11 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill

Ilmneda võivad väsimus ning majanduslikud ja juriidilised probleemid. Ärge astuge võitlusesse üksinda, otsige tuge isikutelt, kellel on kogemusi.

Loe ka: SUUR KEVAD HOROSKOOP 2023

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Täna on kergete ja rõõmsate meeleoludega päev. Tööasjad laabuvad kergemini, kui arvasite ning suudate elu üle taas rõõmu tunda. Veetke aega perega.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Tänased planeediseisud muudavad teid eriti tuliseks ja kirglikuks. Võite sattuda ootamatult armukadedushoogu ja hakkate kellegi suhtes pealetükkivalt käituma.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Võite täna ootamatult sattuda situatsiooni, mis muudab teie teadvuse taset ning maailmavaadet. Hea päev vaimseks tööks ja enesearendamiseks.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Olete täna peomeeleolus. Kipute võõraste inimestega avameelitsema ning võite natuke liigagi palju lobiseda. Püüdke olla alkoholiga ettevaatlik.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased planeedimõjud sunnivad teid muutuma aktiivsemaks ja töötama enesearengu suunas. Loobuge ükskõiksest suhtumisest, hinnake seda, mis teile antud.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Teete täna kõiki tegevusi väga kirglikult. Püüate saavutada täiuslikkust, kuid arvestage, et teinekord teeb asja heaks just selle loomulik olek.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Püüdke endale selgeks teha, mis on teile esmatähtis ja mis teisejärguline. Vältige enese killustamist, võtke aega ka isiklikeks tegemisteks.

Loe ka: SUUR KEVAD HOROSKOOP 2023

Ambur 23. november – 21. detsember

Imeline päev armumiseks ja selle välja näitamiseks. Soodne alustada uut ettevõtmist, sõlmida lepinguid ja sooritada tehinguid. Hea aeg suhete tugevdamiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Täna võib tulla probleeme materiaalsete asjade ajamisega. Olete tavalisest hajameelsem ja seetõttu pole soovitav teha olulisi otsuseid ja sõlmida lepinguid.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Kaldute domineerima oma kaaslaste üle ning suudate neid mõjutada. Tunete huvi sügavate filosoofiliste teemade ja sünni-surma müsteeriumi suhtes.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Tänased meeleolud muudavad teid ägedaloomuliseks ja isegi agressiivseks. See võib avalduda nii sõnades kui ka tegudes. Püüdke tegeleda spordiga.

Vaata ka:

1 active recreation

Aktiivse puhkuse põnevad kohad Eestis!

Kaasaegse elu kiirus ja linnade sagimine nõuavad sageli aega enda jaoks, et taastada sisemine tasakaal

942856 10153458474087810 889234364295162234 n

SEB-s saab kogutud mündid kanda tasuta arvelduskontole

SEB-s saavad kõik erakliendid 28. veebruarist – 13. märtsini tuua kogutud mündid Tallinna Tornimäe ja

error: Sisu on kaitstud!