Horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 11 august

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna impulsiivne ning solvute kergemini, kui tavaliselt. Kipute ennast välja elama just kõige lähedasemate ja kallimate inimeste peal.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et peate ennast täna tõestama või maksma panema. Teid rünnatakse vägagi alatul moel otse selja tagant. Te pole ohus juhul, kui jääte ausaks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Mõjute täna inimestele ligitõmbavana. Võimalik, et teile tullakse pihtima. Püüdke kindlasti teile usaldatud saladusi hoida. Paranevad suhted lastega.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänased meeleolud sunnivad teid vaatama iseenda sügavustesse ning tegelema nende probleemidega, mida siiani olete püüdnud enese jaoks maha vaikida.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tõenäoliselt tuleb teil täna tegemist teha apaatsete ja laiskade inimestega või siis olete ise natuke entusiasmitu. Püüdke pooleliolevad asjad lõpule viia.

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute eneselegi ootamatult üsnagi läbimõtlematult ja kiirelt käituma. Saate aga peagi oma veast aru ning jõuate selle tõenäoliselt heastada.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute täna minevikus liigselt kinni olema ja see segab teil tajuda hetkeseisu. Päev pole sobilik ametlikeks jutuajamisteks ja finantstehinguteks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Nüüd suureneb teie soov ennast tõestada ning ootate ka teistelt, et nad hindaksid teie jõupingutusi. Püüdke asja siiski rahulikult võtta.
Ambur 23. november – 21. detsember
Olete praktiliselt meelestatud, kuid samas on teil täna kalduvus muutuda koonerlikuks. Hoidke oma süda avatud ja tehke kaaslastele kingitusi.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar


Saate suurimat rahuldust, kui teete tööd nii hästi, kui võimalik. Olete valmis võtma tööd isegi üle oma võimete, mis tõstab teid kaaslaste silmis.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd on hea aeg ennast kokku võtta ja alustada juba pikka aega planeeritud tegevusi, olgu see siis lihtsalt suurpuhastus kodus või mõni uus projekt.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on hea päev tegeleda füüsilist jõudu vajavate asjadega. Sinna alla võib kuuluda ka remondi või koristustööde tegemine. Visake minema ebavajalikud asjad!

Jaga
Back to top button