Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Neljapäev 04 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna mässumeelne ning võite eneselegi ootamatult käituda. Tunnete suurenenud vajadust inimesi paika panna. Satute kergesti konfliktidesse.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete tahtejõuline isiksus. Lähedasemad tuttavad oskavad hinnata teie otsekohesust, kuid võõrastele võib see hirmutavana tunduda. Arvestage sellega!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kes on võimuahned ning kompromissitud. Ärge laske ennast nurka suruda, kuid samas vältige agressiivset käitumist.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Hea päev alustamiseks ning algatamiseks. Olete energiline ja originaalsete ideedega. Kuid ettevaatlik tasuks olla võõrastega, kelle motiivid pole teada.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased planeediseisud võimaldavad teil kokku puutuda jõududega, mis on teinud teist selle, kes olete täna. Püüdke kontkteeruda oma alateadvusega.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalikud tõrked, materiaalsed probleemid ja ebameeldiv suhtlemine võimukandjatega. Säilitage ettevaatlikkus ja täitke enesekindlalt oma kohustusi.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete ebakindlust ja isegi abitust. Ootate teistelt julgustust, ilma milleta ei julge midagi otsustavat ette võtta. Püüdke ennast rohkem usaldada.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Suudate olla rahulik ja hinnata olukorda õigesti. Hea päev võtta omale kohustusi, mis peaksid teid ka tulevikus mõjutama. Soodne finantstehinguteks.
Ambur 23. november – 21. detsember
Vältige nüüd uisapäisa tegutsemist. Võite langetada ebaadekvaatseid otsuseid. Hea päev lihtsaks äraolemiseks ja sõpradega koos pidutsemiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kaldute täna illusiooni ja võimalik, et saate väga valusalt petta. Püüdke vältida tähtsate otsuste tegemist ja olge ettevaatlik oma isikliku varaga.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tuliste ja kirglike mõjudega päev. Igapäeva kohustused ei paki enam mingit huvi ja sisemine kirg saab mõistusest võitu. Ettevaatust alkoholiga!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Soodne aeg oma tundeid ilmutada. Olete meelestatud kunstipäraselt. Ülemäärane lõbutsemine ja alkoholi tarvitamine võib aga probleeme ja depressiooni põhjustada.

Vaata ka:

Lumesahk

Transpordiamet hoiatab: lumi ja lörts on muutnud teeolud väga keeruliseks

Jätkuvalt talvised ilmaolud on kaasa toonud intensiivse lume- ja lörtsisaju. Talvised teeolud valitsevad hetkel peamiselt

minuaeg.com uudised

USA pangad kaasasid nädalaga ligi 20 miljardit dollarit

Möödunud nädalal leidis aset mitmeid võlakirjade oksjoneid, kus suurimat mahtu olid kaasamas USA suurpangad. Kõige

error: Sisu on kaitstud!