Horoskoop

HOROSKOOP: milline puhkusepäev on sinu tähemärgi jaoks parim?

Selge see, et parim aeg puhkuseks on nädalavahetus, aga mida oma vaba päevaga pihta hakata? Loe siit, milline puhkusepäev on just sinu tähemärgi jaoks parim ning muuda oma suvi meeldejäävaks!

JÄÄR
Tuline Jäär pulbitseb energiast ja ta peab saama end välja elada. Jäärad armastavad ekstreemsusi ja meeldejäävaid seiklusi, seega tema jaoks parim puhkusepäev koosneb kahetunnisest mägimatkast, millele järgneb sukeldumisretk ning öö möödub linna kuumimates klubides.

SÕNN
Sõnni jaoks tähendab puhkus vaid kahte asja — pikaliasendit ja head sööki. Pole vahet, kas lebotad voodis koos kallimaga, rannas lamamistoolil või hõljud täispuhutava madratsiga basseinis, maasikad vahukoorega ja jäätis käivad kindlasti asja juurde.

KAKSIKUD
Mida teevad Kaksikud, kui tööle minema ei pea? Õige, istuvad internetis! Neil on vähemalt kuus akent avatud, nad loevad uudiseid, istuvad Facebookis ja kuulavad YouTube`ist muusikat, Skype`i ja MSNi aknad pidevalt vilkumas. Sõpradega räägivad nad kõigest ja kõigist, arutlevad uute raamatute ja lemmikfilmide üle.VÄHK
Vähid on koduhoidjad ning kui neil õnnestub päev töölt vabaks saada, nad oma nina koduuksest välja ei pista. Neile meeldib koristada ja süüa teha ning süüa tuleb tal teha ohtralt, sest õhtuks on ta kutsunud külla terve suguvõsa ja lähimad sõbrad pealekauba.

LÕVI
Lõvi leiad sa tema vabal päeval teatrist. Ta on ostnud parimad piletid kõikidele uutele etendustele, ta on kursis kõikide lavastuste viimsetegi detailidega ning ära imesta, kui märkad, et ta loeb näitlejatega tekste kaasa.

NEITSI
Neitsi koristab! Pole midagi mõnusamat akendepesust ja vannitoa küürimisest, ta naudib maitseainete tähestiku järgi reastamist ja raamaturiiulil raamatute pikkuse järjekorda seadmist. Kindlasti tuleb ära sorteerida ja paari panna kõik sokid, triikida ära aluspesu ja vaadata üle kõik lapse mänguasjad.KAALUD
Uuri välja, millises muuseumis avatakse uus näitus ja sealt leiad Kaalud. Tal on käes klaasike šampanjat, ta on täielikult kunstiteoste imetlemisse süvenenud ja talle väga meeldib, kui mõni sümpaatne noormees temaga asjalikku arutellu näituse üle satub.

SKORPION
Skoripinitele meeldib šopata ja nad ei jäta ühtki võimalust kasutamata, et uusi butiike külastada, kaubanduskeskustes kolada, uusi kingi proovida ja käekotte osta. Seejärel löövad nad end üles, valides selga punased nahkpüksid ja paljastava vesti, tikk-kontsaga ja kõrge säärega saapad, aksessuaariks sädeleva boa ja suunduvad klubituurile. Tähelepanu on garanteeritud.

AMBUR
Amburid on alati liikumises ja nad ei kannata kodus nelja seina vahel passimist silmaotsaski. Puhkepäeval pakib Ambur seljakotti kaks võileiba ja veepudeli ning hüppab ratta selga, et looduses väike (või päris suur) tiir teha.KALJUKITS
Kaljukits veedab oma vaba päeva loomulikult kontoris. Vähemalt pool vaba päeva veedab ta järgmist projetki ette valmistades või vana lõpetades. Väikese kavaluse abil on sul siiski võimalik ta töö juurest eemale meelitada — kutsu ta välja ja kinnita, et sina kannad kõik kulud!

VEEVALAJA
Veevalajatele meeldib nikerdada ja ilmselt veedavad nad oma puhkuse uusi ehteid nikerdamas, maali lõpetamas, lilli istutamas või riiulit ehitamas. Kui üks projekt valmis, suunduvad nad ehituspoodi uue idee teostamiseks materjali valima.

KALAD
Kalad on usinad aednikud ja tõelised unistajad. Nad naudivad värskelt istutatud lillede jumalikku lõhna, mesilaste suminat ja linnulaulu, unistades ise lilledega tegeledes romantilisest puhkusest Toskaanas koos kallimaga ja meenutades veidrat, kuid erutavat unenägu eilsest ööst.
Allikas: iVillage.co.uk

Jaga
Back to top button