Horoskoop

Horoskoop -Laupäv 26 märts

Jäär
21. märts – 20. aprill
Täna võib tekkida raskus otsustamisel. Tunnete ebakindlust seal, kus võiksite vabalt ennast ja oma võimeid usaldada. Püüdke tegeleda sisemiste hirmudega.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Suudate nüüd oma lähedaste meeleolusid paremini tunda, kui siiani. Olete kaastundlik ning püüate teiste jaoks midagi ära teha. Hea päev läbirääkimisteks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Võimalik, et puutute täna kokku rahaprobleemide ja silmakirjaliku suhtumisega. Olge valmis kaitsma oma seisukohti ja jääge oma põhimõtetele kindlaks!
Vähk
22. juuni – 22. juuli
Täna võivad tekkida raskused loogilise mõtlemisega. Tähtsustate üle asju, millele võiksite vaid huumoriga vaadata. Samas hea aeg loominguliseks tegevuseks.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Kokkuvõtete tegemise, ohverdamise, alustatud ettevõtmiste lõpetamise päev. Te astute uude tsüklisse. Äritegevuses on teil õnnelik päev. Rahaasjad laabuvad.

Neitsi
23. august – 22. september
Võimalik, et puutute täna kokku inimestega, kellega te tavaliselt ei suhtle. Saavutate kergesti hea kontakti ning suudate väga lihtsalt ennast avada.
Kaalud
23. september – 23. oktoober
Kipute täna olema valel ajal vales kohas ning seetõttu võite kuulda midagi sellist, mis tegelikult teie kõrvadele polnud mõeldud. Varguste oht.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Teid tõmbab täna kõik müstiline, salapärane ja esoteeriline. Püüate samas teistele muljet avaldada oma eriliste kogemustega, mis teil selles valdkonnas olnud.

Ambur
23. november – 21. detsember
Olete täna tavalisest distsiplineeritum. Hea päev oma eluviisi parandamiseks, dieedi alustamiseks ja halbadest harjumustest loobumiseks.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Harmooniliste mõjudega päev. Olete tavalisest rahulikum ning suudate käituda väljapeetult. Tõenäoliselt võlute ära nii mõnegi vastassugupoole esindaja.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Olete veidi umbusklik ja see võib tekitada probleeme teie ning sõprade vahel. Püüdke adekvaatsemalt hinnata keda saate usaldada ja keda mitte.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Olete täna oma tegemistes innukas ja jõuline. Teid inspireerib kiirus ning veidi ekstreemne olukord. Kipute teiste ees esinema ja edvistama.

Jaga
Back to top button