Wednesday , 26 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 8 jaanuar

Loe ka Teisi horoskoope SIIT

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete soovi oma elustiili ja ümbritsevaid tingimusi muuta. Võimalik, et katkevad suhted tuttavatega. Kaldute riskiga seotud tegevustele.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kui teil on viimasel ajal olnud suhetes ebaselgeid ja lahendamata olukordi, siis tõenäoliselt just täna leiate eneses jõudu asjad konkreetseks teha.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie jaoks on tänane päev äärmiselt harmooniliste ja meeldivate meeleoludega. Kuid samas kipute laisklema ja nii võite head võimalused mööda lasta.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie väärtushinnangud ja stiilitaju mängivad ühiskondlikus plaanis tähtsat rolli. Pöörake rohkem tähelepanu armastusele ja ilule. Oht läbi põleda.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Ootate täna oma kaaslastelt rohkem tähelepanu ja imetlust, kui tavaliselt. Võimalik, et tunnete ennast teistest tähtsama ja olulisemana.

Neitsi 23. august – 22. september
Teie tähelepanu on täna eriti kontsentreeritud. Tõenäoliselt puutute kokku huvitava informatsiooniga, mis annab teie tegevusele uue suuna.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna südamlikum ja abivalmim, kui tavaliselt. See hakkab kindlasti silma ka teie kaaslastele, kes loodavad teilt abi ja armastust saada.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on hea päev enesega tegelemiseks. Olete nüüd intuitiivsem, kui tavaliselt ning suudate tajuda igat teid ümbritsevat nüanssi. Paranevad suhted teistega.
Ambur 23. november – 21. detsember
Ülemäärane sõjakus ja energilisus segavad teil edu saavutada. Tööl võib esineda konkurents ja kokkupõrked kaaslastega. Hea päev füüsiliseks tegevuseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Teil on täna raske näidata oma tundeid välja isegi siis, kui te seda tegelikult väga tahate. Ootate, et teised inimesed aitaksid ja julgustaksid teid.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma kohustustele ja antud lubadustele. Suhtuge austusega ka neisse, kellega teil erilist suhet pole. Hea aeg töö tegemiseks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kipute nüüd liigse stressi tõttu söögi ja joogiga liialdama. Täna oleks sobiv aeg pigem puhkamiseks, kui ametlike asjade ajamiseks. Ettevaatust liikluses!

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb laupäeval 22.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Sõnn 2. Ambur 3. Vähk Loe ka: Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Tänane päev võib teie ellu tuua mõne uue tuttava, …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna reedel 21.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kalad 2. Neitsi 3. Veevalaja Loe ka:  Horoskoop: Reede 21 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Sõnn …

horoskoop

Horoskoop – Reede 21 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Ilmnevad pealehakkamine, aktiivsus ja läbilöögivõime. Olete iseseisev ja otsustusvõimeline. …