Horoskoop

Horoskoop – Laupäev 5 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna tavalisest suuremat soovi inimesi aidata ja toetada. Samas vältige liiga ohvrimeelseks muutumist. Paranevad perekondlikud suhted.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Head võimalused avanevad eelkõige seal, kus siiani tundsite takistusi ees. Teed oleks justkui avatud ja piirangud kadunud. Hea aeg eneseteostuseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna olge valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab teile midagi sellist, mis vajab kiiret tegutsemist. Teie reaktsioonist võib palju oleneda.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna võivad esile kerkida suhted, mille toimimisse te juba ammu ei uskunud. Peaksite võtma aega, et lahendada ebamääraseid õhku rippuma jäänud asju.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Jõuliste energiatega päev. Planeediseisud annavad teile jõudu teha muudatusi ümbruskonnas ning muuta asjaolusid, mis on seni kulgenud ebaõnnestunult.
Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et keegi püüab teis kaastunnet äratada, kuid pöörab järgmisel hetkel teile ise halastamatult selja. Ärge lootke teistelt liiga palju!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalikud kokkupõrked lähedaste sõpradega. Vältige jäika suhtumist ja püüdke olla dünaamilisem oma maailmavaadetes. Võtke aega lõõgastumiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüdke vältida probleemide kunstlikult keerulisemaks tegemist ja iga pisiasja ületähtsustamist. Veetke aega mõnusalt koos sõprade või perekonnaga.

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänased planeedimõjud annavad teile tohutult energiat, et tegeleda mitme erineva asjaga. Kuid püüdke siiski kõigepealt lõpetada see, mis juba pooleli.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et kohtate täna oma tegevuses selliseid takistusi, mida te poleks osanud oodatagi. Andke omale rohkem aega ning ärge hakake vägisi pingutama.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et pettute täna oma ideaalides ning tajute nende ebapraktilisust. Püüdke olla optimistlik ja ärge kaotage tänase ebaedu tõttu oma unistusi.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Õhkond on elektriline. Tunnete palju uut energiat. Peaksite sellele kindlasti väljundi leidma, sest muidu võite saada peavalud või unetu öö.

Jaga
Back to top button