Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 27 mai

Jäär

21. märts – 20. aprill

Tänane päev toob teile palju suhtlemist. Tähtsal kohal sõbrad ja nende vajadused. Olete abivalmis ning rõõmsameelne, hea aeg pidutsemiseks.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Tänased planeediseisud muudavad teid vastuvõtlikumaks kõikvõimalike psühholoogiliste ja esoteeriliste teaduste suhtes. Võte avastada endas võimeid.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võite täna kergemini, kui tavaliselt inimestega ühist keelt leida. Suudate kerge vaevaga tunnetada teiste soove peentasandil ning vastavalt sellele ka käituda.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Võimalik, et teilt oodatakse nüüd rohkem, kui muidu ettepanekuid ja soovitusi. Püüdke läheneda asjadele oma isiklikust vaatenurgast. Originaalsed ideed.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Teie mõte liigub täna kiiremini, kui tavaliselt, kuid samas olete ka tunduvalt emotsionaalsem ja ebastabiilsem. Vältige stressi tekitavaid olukordi.

Neitsi

23. august – 22. september

Suudate nüüd oma lähedaste meeleolusid paremini tunda, kui siiani. Olete kaastundlik ning püüate teiste jaoks midagi ära teha. Hea päev läbirääkimisteks.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Muutute nüüd enesekindlamaks ja suudate teha otsuseid ka iseseisvalt. Teile ei lähe korda segavad faktorid ja kadedad konkurendid. Vältige alkoholi!

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Huvi intellektuaalsete mängude suhtes. Soodne päev kultuuriasutuste ja massiürituste külastamiseks. Võib tekkida romantiline suhe. Tundlik ilumeel.

Ambur

23. november – 21. detsember

Teie väljenduslaad on pisut ekstreemne ja äärmuslik, kuid sellegipoolest jõuab teie sõnum suurepäraselt teistele kohale. Hea aeg ümberkorraldusteks.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Teie suhted perekonnas ja tutvusringis on harmoonilised , konfliktid praktiliselt välistatud. Soodne päev suhete süvendamiseks ja eneseteostuseks.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Kui te lasete ennast täna liiga palju piirata või piitsutada, võite langeda täielikku ükskõiksusesse ning soovitud tulemus lükkub kaugesse tulevikku.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Püüdke vältida konflikte isikutega, kelle arvamus on totaalselt erinev teie omast. Hea aeg tegeleda endaga ja olla natuke omaette ning mediteerida.

Vaata ka:

minuaeg

UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Esmaspäev 24 juuni – Pühapäev 30 juuni 2024 “Uus nädal toob kaasa põnevaid muutusi ja

53813444473 c1557e9969 w

Välisminister Tsahkna Luksemburgis: Schengeni viisanõue Gruusia diplomaatiliste- ja teenistuspasside omanikele tuleb uuesti kehtestada

Välisminister Margus Tsahkna osales täna, 24. juunil Luksemburgis Euroopa Liidu välisasjade nõukogu kohtumisel, mis keskendus