Horoskoop

Horoskoop – Laupäev 23 märts

Jäär
21. märts – 20. aprill
Teil on kalduvus täna uskuda kergeusklikult asju, mida ei peaks uskuma. Oht langeda valeõpetuse ja manipulaatorite ohvriks. Hoiduge alkoholist.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Täna valitsevad loomingulised ja emotsionaalsed mõjud. Kasutage oma potentsiaale ja olge aktiivne. Hea aeg loominguliseks eneseväljenduseks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Täna on teil raskusi objektiivsete hinnangute andmisel, seetõttu pole aeg sobilik suhete klaarimiseks. Püüdke tegeleda enda jaoks meeldivate asjadega.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Avastate täna meeldivaks üllatuseks, et teie kaaslased mõistavad teid paremini, kui arvasite. Võite nii mõnegi segaseks jäänud suhte lahendada.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Täna soojenevad teie suhted perekonnaga. Otsite tavalisest suuremat turvalisust ning parema meelega jääksite täna koju. Hea päev investeerimiseks.

Neitsi
23. august – 22. september
Teil on täna tavalisest raskem inimestega ühele lainele saada. Olete oma unistustes ja mõtetes, kipute unustama, võite teistes tekitada mõistmatust.Kaalud
23. september – 23. oktoober
Võite olla täna tavalisest viisakam ja diplomaatilisem ka nende inimeste suhtes, kellega te tavaliselt läbi ei saa. Suudate osavalt ringi käia tülinorijatega.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Võimalik, et tunnete täna soovi hakata oma isiklikke asju tõsisemalt võtma ning otsustate hakata käima mõnes trennis või huvigrupis. Hea aeg õppimiseks.

Ambur
23. november – 21. detsember
Sotsiaalne aktiivsus, lävivus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhtes võib ilmneda soov oma kaaslast maha suruda ning kamandada.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete soovi saada vaimset õpetust. Tunnete end teistest eraldatuna ja see võib teis tekitada melanhooliat. Tuleks vältida kõikvõimalikku liialdamist.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Olete vastutustundlik ja otsustusvõimeline ning kõik ettevõtmised lõppevad hästi. Soodne aeg oma kohustuste täitmiseks. Võimalik kokkupuude võimukandjatega.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et avastate meeldiva sideme inimesega, kelle puhul arvasite, et temaga pole millestki rääkida. Soodustatud on eelkõige intellektuaalsed teemad.

Jaga
Back to top button