Horoskoop – Laupäev 14 jaanuar

Jäär

21. märts – 20. aprill

Võimalik, et puutute kokku isikutega, kes põhjustavad ekstravagantseid olukordi. Selle asemel, et ära ehmuda, püüdke sellest leida enda jaoks midagi uut.

Loe põnevaid horoskoope veel SIIT

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Olete täna veidi nukrameelne ja mõtlik, kuid püüdke siiski olla avatud ja rääkige oma tunnetest mõnele usaldusväärsele sõbrale. Hea aeg suurpuhastuseks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Võimalik, et olete kriitiliselt meelestatud. Kaldute tülitsema ja vaidlema. Ebasoodne ajavahemik suhete loomiseks ja lepingute sõlmimiseks.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Võimalik, et märkate täna oma tutvusringkonnas inimesi, kellele te varemalt mingit väärtust pole osanud anda. Hakkate kellessegi hoopis uutmoodi suhtuma.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Intensiivsemat laadi suhted teiste inimestega avavad teile uusi momente teis endas ning teid ümbritsevas maailmas. Olge avatud, siis leiate vastused.

Neitsi

23. august – 22. september

Võimalikud konfliktid teist kõrgemal seisvate isikutega. See võib tähendada ka kokkupõrkeid riigivõimu esindajaga. Täitke erilise tähelepanuga oma kohustusi.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Teie usk ja vaimsus pannakse proovile. Intuitiivsus võib alt vedada. Jääge võimalikult kaineks ning tuletage endale meelde kõrgem eesmärk.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Olete täna tavalisest hajameelsem ning tormakam. Võite oma impulsiivse käitumisega põhjustada nii endale kui oma kaaslastele tõelisi segadusi.

Ambur

23. november – 21. detsember

Nüüd on hea aeg teha korrektuure asjades, mida olete püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pöörake tähelepanu oma sisemisele minale ja vaadake üle oma soovid.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Võimalik, et avastate meeldiva sideme inimesega, kelle puhul arvasite, et temaga pole millestki rääkida. Soodustatud on eelkõige intellektuaalsed teemad.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Täna peaksite rohkem tähelepanu pöörama neile, kes vajavad teie tuge. Kui siiani olite võtja rollis, siis nüüd peaksite olema valmis ise jagama.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Suudate täna kerge vaevaga inimesed enda tahte järgi tegutsema panna. Kuid tajute, et rahuldute hoopis isikutega, kellel on kindel oma arvamus.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised