Kolmapäev , 27 september 2023

Horoskoop – Laupäev 13 august

Jäär
21. märts – 20. aprill


Tänased energiad võivad teile mõjuda veidi väsitavalt ja kurnavalt. Võivad tekkida terviseprobleemid, mis seotud vererõhu ja peavaludega.

Sõnn
21. aprill – 20. mai


Teie empaatiavõime on täna tavalisest tunduvalt tugevam. Meeleolud kipuvad nostalgiliseks ja unistavaks. Hea aeg tegelemiseks lastega ja koduga.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni


Tänased planeediseisud annvad teile hea võimaluse oma rahalise olukorra parandamiseks. Samuti on soodne aeg konkureerida ihaldatud töökohale.

Vähk
22. juuni – 22. juuli


Täna võite tunda vajadust intiimsuse ja isikliku suhtluse järele. Püüate iga hinna eest luua head ja kodust atmosfääri. Võimalik, et armute kellessegi.

Lõvi
23. juuli – 22. august


Kui olete siiani midagi kahe silma vahele jätnud, siis nüüd tuleb teil taas kokku puutuda nende asjadega. Vältige kohustustest mööda hiilimist.

Neitsi
23. august – 22. september


Olete oma ettevõtmistes kirglik ning püüate kõikide tegemistega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Tõenäoliselt see õnnestub teil edukalt.
Kaalud
23. september – 23. oktoober


Tänased planeediseisud toovad teie ellu teatava kergendustunde. Võimalik, et just nüüd laheneb mõni pikka aega kestnud tüli või probleem.

Skorpion
24. oktoober – 22. november


Olete tahtejõuline isiksus. Lähedasemad tuttavad oskavad hinnata teie otsekohesust, kuid võõrastele võib see hirmutavana tunduda. Arvestage sellega!

Ambur
23. november – 21. detsember


Olete täna julgem ja lõbusam, kui tavaliselt. Samas liiga ülemeeliku meeleoluga võite kaotada vägagi palju. Püüdke hoida tasakaalukamat meeleolu.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar


Kipute oma kaaslaste ees uhkustama ning ennast esile tõstma. Võite võita küll hetkelise tähelepanu, kuid see ei kesta eriti kaua. Oht raisata raha.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute täna olema püsimatu ja kärsitu. Teie tegemised on tavalisest kiiremad. Probleemid võivad tekkida seal, kus püüate teistega koostööd teha.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Otsite võimalust eneseteostamiseks. Teie loomingulisus on praegu aktiviseerunud ning ootab väljundit. Kasutage seda aega maksimaalselt ära!

Vaata ka:

spring break 2019 2

Nädala horoskoop 25.09 – 1.10.2023

Jäär Jäärade jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma karjäärile ja eesmärkidele. Oled …