Horoskoop

Horoskoop – Laupäev 12 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill
Müstika, surm, taassünd ja uuenemine on täna teie jaoks eriti tähenduslikd teemad. Teil on raske leppida seletustega, mis asja tuumani ei küündi.

Loe ka:  SUUR KEVADHOROSKOOP 2022

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kiire elutempo juures võivad tähtsad isiklikud asjad hoopis tahaplaanile jääda ja valitseb oht, et muutute iseendalegi võõraks. Hea aeg oleks veidi puhata!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie käitumine võib täna tahumatu ning resoluutne olla. Armuasjades tähtsustate eelkõige seksi, aga mitte sügavaid tundeid. Olete füüsiliselt heas vormis.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete energiline ja entusiastlik. Armuasjades on täna rohkem õnne ja ka võimalusi. Päev on täis rõõmu. Vaadake siiski, et te ennast üle ei hindaks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kipute täna liiga palju minevikust mõtlema ja seetõttu muutute kurvameelseks ja enesessetõmbunuks. Sobiv päev poolikute tööde lõpetamiseks.

Neitsi 23. august – 22. september
Tänane päev võib kujuneda veidi pingeliseks. Asjad ei taha minna plaanipäraselt ning suhted inimestega võivad kiskuda lausa tüliks kätte ära.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Ootate täna rohkem, kui tavaliselt teiste heakskiitu ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see teie sisemistest ebakindlusest ja soovist olla armastatud.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Liigute täna kiiresti ja enesekindlalt oma eesmärkide poole. Võimalik on aga see, et viimasel hetkel teete mõne rumala hooletusvea, mis rikub plaane.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna hajameelne. Pöörake tähelepanu turvalisusele. Ekstreemsustest peaksite täna aga loobuma. Olge ettevaatlik liikluses ja olmetehnikaga.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeedimõjud annavad teile suurenenud energia ja hea füüsilise vormi. Peaksite leidma mooduse, kuidas seda ära kasutada ning tegema midagi kasulikku.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar


Võimalik, et olete täna sunnitud võtma rahaga seotud riske. Ärge väga kergekäeliselt võõraid inimesi usaldage, püüdke võimalikult iseseisvalt hakkama saada!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on päev, mil võiksite rohkem tähelepanu pöörata oma lähikondlastele, kellega teil juba ammu pole olnud aega tegeleda. Hea aeg suhtlemiseks lastega.

Jaga
Back to top button