Friday , 28 January 2022
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Kolmapäev 8 detsember

Jäär
21. märts – 20. aprill
Armuasjades pole teil just kõige parem päev, kuid seltskondlikuks lõbutsemiseks ja huvitavateks vahejuhtumiteks on tänased seisud vägagi avatud.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Pöörake tähelepanu nii füüsilisele kui ka psühhilisele tervisele. Soodne aeg võtta aeg maha ja tegeleda millegi lõõgastavaga, näiteks käia massaþis.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Tänased planeediseisud annavad teile sisemise rahulolu ning eneseusalduse. Teile ei lähe korda teiste arvamus. Võimalikud tervisehäired, mis seotud seedimisega.
Vähk
22. juuni – 22. juuli
Täna võib tervis teid alt vedada olukorras, kus te seda kõige vähem ootaksite. Püüdke leida endas julgust lahti öelda asjadest, millest te kasu ei saa.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Võimalik, et puutute täna kokku närviliste ja kärsitute isikutega. Ettevaatust terariistadega ja elektriseadmetega. Püüdke olla tähelepanelik.

Neitsi
23. august – 22. september
Peaksite täna olema eriti tähelepanelik selle suhtes, mida ütlete ja teete. Teie möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui ise arvatagi oskate.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Tänast päeva mõjutab teie jaoks mingi isiklik asi, mida te pole mingil põhjusel lahendatud saanud. Liigne emotsionaalsus võib tõelise peavalu tuua.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Vältige võimuvõitlust oma vaenlastega. Võimalik, et puutute kokku isikutega, kes on teie vastu valmis kasutama ka kõige räpasemaid taktikaid.

Ambur
23. november – 21. detsember
Suudate täna olla tähelepanelikum, kui tavaliselt. Näete ilma erilise vaevata läbi ka kavalaid ja keerulisi sepitsusi. Soodne aeg detailsete tööde tegemiseks.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Kohtute täna võimukate ja ambitsioonikate inimestega. Kuid ärge siiski laske neil endale pähe astuda, pidage meeles ka enda õigusi ning vajadusi.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Suhted teistega kipuvad täna ebastabiilsed ning pealiskaudsed olema. Ärge usaldage niisama lihtsalt inimesi. Hea aeg tegeleda isiklike asjadega.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Tänu oma avameelsele käitumisele võite täna jõuda selleni, et keegi hakkab teisse vägagi austavalt suhtuma. Kaldute ekstreemsustesse ja äärmustesse.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 25 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Kipute täna asju keerulisemaks tegema, kui nad tegelikult on. …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb esmaspäeval 24.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kaksikud 2. Jäär 3. Vähk Loe ka: Horoskoop – Esmaspäev 24 jaanuar …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 24 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Kui teil on mingi saladus, mida olete teadlikult varjata …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb pühapäeval 23.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kaalud 2. Veevalaja 3. Kaljukits Loe ka: Horoskoop – Pühapäev 23 jaanur …