Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Kolmapäev 3 novemver

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna tavalisest rahulikum ning suudate pingelistes olukordades säilitada enesevalitsust. Hea aeg kõikvõimalikeks läbirääkimisteks ja inimsuheteks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna tõmbab teid seiklusterohke ning vaheldusrikas elu. Olete püsimatum, kui tavaliselt, mistõttu on teil raske keskenduda konkreetsele tegevusele.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kui teil on mingi kindel arusaam, siis võimalik, et nüüd hakkab see kõikuma. Kohtute intelligentse inimesega, kelle mõtted teid vägagi innustavad.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna peaksite endale meelde tuletama vanasõna "julge pealehakkamine on pool võitu"! Püüdke vabaneda takistavatest kompleksidest, ärge häbenege ennast!

Lõvi
23. juuli – 22. august
Olete energiline ja entusiastlik. Armuasjades on täna rohkem õnne ja ka võimalusi. Päev on täis rõõmu. Vaadake siiski, et te ennast üle ei hindaks.

Neitsi
23. august – 22. september
Tunnete täna end veidi ahistatuna, kuna olete tahtmatult sõltuv oma kaaslastest. Võimalikud möödarääkimised ja üksteisele vastu töötamine.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Võivad tekkida tõrked paika pandud plaanide teostamisel. Püüdke mitte lasta end sellest häirida, olge spontaansem. Hea päev sõpradega suhtlemiseks.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Tänased meeleolud sunnivad teid vaatama iseenda sügavustesse ning tegelema nende probleemidega, mida siiani olete püüdnud enese jaoks maha vaikida.

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et puutute täna kokku isikutega, kes kipuvad teie elu dikteerima. Püüdke selle peale mitte liigselt ärrituda ja võimalusel vältige sellist suhtlust.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Püüdke täna endas kultiveerida neid omadusi, mida vajate esinemisel ning inimestega suhtlemisel. Usaldage ennast rohkem, tegelege meeldivate asjadega.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute täna kellegi pahaaimamatut märkust liiga südamesse võtma. Püüdke leida oma sisemine enesekindlus üles ning tegelege enese arendamisega.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võite täna kergesti sattuda intriigidesse või lihtsalt äpardustesse. Aeg jookseb nii kiiresti, et tõenäoliselt nii mõnigi plaan jääb poolikuks.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!