Esmaspäev , 4 detsember 2023
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 27 september 2023

Jäär

Täna on hea päev oma eesmärkide poole püüelda. Sul on palju energiat ja motivatsiooni ning suudad oma ülesannetega edukalt hakkama saada. Ära karda võtta ette uusi väljakutseid või astuda välja oma mugavustsoonist.

Sõnn

Täna on hea päev oma suhteid tugevdada. Veeda aega oma lähedastega ja näita neile, kui palju sa neist hoolid. Ole avatud ja aus ning ära karda oma tundeid väljendada.

Kaksikud

Täna on hea päev oma loomingulisi andeid väljendada. Leia aega oma hobide või huvide jaoks ja lase oma fantaasial lennata. Ära karda proovida midagi uut ja põnevat.

Vähk

Täna on hea päev oma pere ja kodu eest hoolitseda. Veeda aega oma lähedastega ja tee midagi, mis teid kõiki rõõmustab. Ära karda näidata oma armastust ja toetust.

Lõvi

Täna on hea päev oma enesekindlust ja enesehinnangut tõsta. Tee midagi, mis paneb sind end hästi tundma ja paneb sind naeratama. Ära karda näidata maailmale oma tõelist mina.

Neitsi

Täna on hea päev oma rahaasju korda seada. Tee plaan oma raha kulutamiseks ja säästmiseks. Ära karda küsida abi, kui seda vajad.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Kaart: ErakTõlgendus: See on hea aeg sisemiseks peegelduseks ja

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi Teisipäev on hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Võid teha trenni, süüa tervislikult või

error: Sisu on kaitstud!