Laupäev , 3 juuni 2023
Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 mai

Jäär

Püüdke tänaseid originaalseid ideid ära kasutada oma loomingulisuse avaldumisel. Ärge laske kompleksidel enese üle võimust võtta, usaldage ennast!

Loe teisi horoskoope SIIT

Sõnn

Tänased planeediseisud võimaldavad teil tavalisest kergemini saavutada soovitud tulemusi. Head suhted vanematega. Hea aeg ideede esitamiseks.

Kaksikud

Hea päev teha oma elus kõikvõimalikke uuendusi. Olete praktiliselt meelstatud ning suudate hinnata olukordi sellistena nagu need on. Uued kontaktid.

Vähk

Täna valitseb oht sattuda illusiooni või kokku puutuda petturitega. Võimalik, et suureneb huvi kõikvõimalike müstikaga seotud teemade vastu.

Lõvi

Tihedad suhted kaaslastega on ebasoovitatavad, kuna see põhjustab energia ja finantsressursside ülekulutamist. Võite minna vastuollu üldtuntud normidega.

Neitsi

Vajate täna eelkõige romantilisi suhteid, kuid saatus võib teid kokku viia kergemeelsete ja pealiskaudsete isikutega, kellel pole õiglaseid kavatsusi.

Kaalud

Võimalik, et keegi küsib teilt täna nõu mõne väga olulise otsuse langetamise jaoks. Vältige üheseid vastuseid ja laske siiski inimesel endal otsustada.

Skorpion

Teie emotsionaalne tasakaal on täna üsnagi paigas. See on kindlasti kasulik juhul, kui plaanite pidada mingit sorti läbirääkimisi. Soodne lepinguteks.

Ambur

Tunnete täna rahulolematust ning soovi oma elu paremaks muuta. Võite eneselegi ootamatult hakata lõhkuma ebavajalikke suhteid. Varguste oht.

Loe teisi horoskoope SIIT

Kaljukits

Otsuste tegemisel peaksite täna kindlasti toetuma teadmistele ja faktidele. Ärge laske ennast oma emotsioonidel eksitada ja segadusse ajada.

Veevalaja

Kaldute täna võtma kõike väga pealiskaudselt ja laiahaardeliselt. Teie tervikupilt on ebakonkreetne. Pöörake tähelepanu ka detailide viimistlemisele.

Kalad

Kaldute olema ekstravagantne ja pillav. Vältige kõikvõimalikke liialdusi ja anarhismi, see võib teile hiljem kätte maksta. Hea päev reisimiseks.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 3 juunis

Jäär 21. märts – 20. aprill Teil on nüüd ennast veidi raske kokku võtta ja …