Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised

Horoskoop – Kolmapäev 17 august

Jäär
21. märts – 20. aprill
Kipute täna asju enese ja teiste jaoks keerulisemaks tegema. Ootate, et keegi teine hakkaks lahendama teie isiklikke probleeme. Keskendumisraskused.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Aktiviseeruvad sellised meeleolud, mis viivad teid tagasi minevikku ja päevakorda kerkivad veidi nostalgilised meeleolud. Hea aeg külastada vanavanemaid.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Otsite täna midagi erilist ja huvitavat. Olete köidetud isikutest, kellel puudub hirm ekstreemsuste suhtes, püüate ka ise oma piire ületada.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Suudate täna olla teiste inimeste suhtes tähelepanelikum ja arvestavam, kui tavaliselt. Samas kipute olema liiga sentimentaane ning kurvameelne.
Lõvi
23. juuli – 22. august
Kui teil on mingi saladus, mida olete teadlikult varjata püüdnud, siis nüüd võite sattuda situatsiooni, kus tunnete soovi see endast välja rääkida.

Neitsi
23. august – 22. september
Kui tahate midagi kallimat osta, siis tehke kindlaks, kas te seda tõepoolest ka vajate. Vältige läbimõtlematuid muudatusi. Ettevaatust liikluses.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Hea päev alustada uusi ettevõtmisi ja otsida uusi suhteid. Võimalik, et puutute kokku välismaalastega, võõraste kultuuridega või lähete ise reisima.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Püüate täna iga hinna eest mõjuda autoriteetse ning tõsiseltvõetavana, kuid ärge üle pingutage. Pole mõtet näidelda, olge see, kes te olete!

Ambur
23. november – 21. detsember
Heade võimaluste päev, kus võite ootamatult kokku puutuda isikutega, kes teid väga palju aidata saavad. Olge avatud. Hea päev uuteks ettevõtmisteks.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud muudavad teid rõõmsameelseks ja muretuks. Püüate leida inimestega kontakti ja tõenäoliselt see õnnestub teil väga hästi.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd suureneb teie vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüate endast jätta võimalikult hea ja professionaalse mulje. Vältige siiski üle pingutamist.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Suurepärane päev religioossete ja ideoloogiliste probleemide lahendamiseks ning teadusliku töö edendamiseks. Minnes sügavuti leiate vastused.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Nii enne- kui õigeaegselt sündinud laste oluline riskitegur insuldi kujunemisel on ema rasedusaegne kuse-suguteede põletik

Kuigi insult loote- ja vastsündinueas on harv, esineb seda sagedamini kui üldiselt arvatakse. Tartu Ülikoolis

minuaeg.com uudised

Välisminister Tsahkna alustab Genfis Eesti ÜRO Inimõiguste Nõukogu liikmeks saamise kampaaniat

Täna, 27. veebruaril viibib välisminister Margus Tsahkna visiidil Genfis, kus esineb sõnavõtuga ÜRO Inimõiguste Nõukogu

error: Sisu on kaitstud!