Monday , 27 September 2021
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 15 september

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete tugevasti mõjutatud teiste meeleoludest ja reageerite väga tundlikult ümbruskonna negatiivsusele. Püüdke võtta rahulikult ja olla enesekindlam.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänane päev on kõike muud, kui rutiin. Otsite seiklusi ja tutvute uute inimestega, võite sattuda ka veidi ebameeldivatesse sekeldustesse.Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Võimalik, et märkate alles nüüd mõnes oma kaaslases omadusi, mis on tegelikult väga väärtuslikud. Hakkate inimesi hoopis uue pilguga vaatama.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänane päev toob teie teele inimesi, kes on ettearvamatud ja originaalsed. Tõmbate ligi sündmusi, mis löövad segi harjumuspärase igava elu.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased sündmused nõuavad teilt veidi järeleandlikumat ja dünaamilisemat suhtumist. Püüdke olla osavõtlik ja oma ideid esitada võimalikult lihtsalt.

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute täna olema pikaldasem, kui tavaliselt. Ka teie mõtlemine on aeglasem, kuid samas on teil väga romantiline ning harmooniline meeleolu.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teid köidavad täna romantilised situatsioonid. Tunnete suurenenud vajadust näidata oma ihaldatule välja, kui väga te temast huvitatud olete.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Olete täna tavalisest aktiivsem ning energilisem, mis lööb teie oponentidelt jalad alt. Nüüd saavutate kerge vaevaga autoriteetsuse oma kaaslaste seas.

Ambur 23. november – 21. detsember
Püüate mõjuda salapärasena, kuid peaksite siiski jääma võimalikult loomulikuks, sest nii saavutate paremini teistega kontakti. See kehtib ka armusuhetes.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Ootamatud muutused annavad teile jõudu ning soosivad eneseväljendamist. Tehke seda, mida tunnete enda jaoks vajalik ja hea olevat, nii saavutate edu.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et peate täna oma tegude või sõnade eest vastust andma. Püüdke käituda sellisel puhul võimalikult rahulikult ning ärge hakake ennast õigustama.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Võimalik kokkupuude ettearvamatute ja agressiivse iseloomuga inimestega. See mõjutab teid psühhiliselt niivõrd, et muutute ka ise sarnasek

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 27.09 – 03.10.2021

Jäär  – Võidab Sõnn – EI võida Kaksikud  – Ei võida Loe ka:  Nädala horoskoop 27. …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 20 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Võite kokku puutuda loogiliste eksimuste ja intellektuaalsete segadustega. Ilmnevad …

horoskoop

Nädala horoskoop 20 september – 26 september 2021.a

JÄÄR 21. märts – 19. aprill Päike liigub Sinu jaoks seitsmendasse majja. Raskem positsioon nii …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 19 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna aktiivne ja töövõimeline. Hea päev nii pooleliolevate …