1.2 C
Tallinn
Pühapäev 2. aprill 2023
HoroskoopHoroskoop - Kolmapäev 15 märts

Horoskoop – Kolmapäev 15 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill

Püüdke täna vältida uute projektide ning ettevõtmiste alustamist, tegelege parem perekondlike ja koduga seotud kohustustega. Paranevad suhted vanematega.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Püüdke vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik patune, mida teete, tuleb teile tagasi. Viibige vabas looduses ja koguge positiivset energiat.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Võimalik, et tunnete ennast täna süüdi asjades, mis tegelikult teiega seotud pole. Ärge võtke asju liiga südamesse, rõõmustage väikeste kordaminekute üle!

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Olete distsiplineeritud inimene, kes saab hakkama aega ja kannatlikkust nõudvate ülesannetega. Hoiate kinni reeglitest, kuid olge paindlikum.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Olete täna vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Kuid ärge laske ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usaldage rohkem oma intuitsiooni!

Neitsi 23. august – 22. september

Täna võib sulle meenuda keegi või miski minevikust kuid sa võid näha asju teisti kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õieti näha.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Võimalik, et teist kõrgemal positsioonil olev inimene küsib teie arvamust või nõuannet. Teie rahulikkus ja kindlameelsus mõjub teistele igati positiivselt.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Kalduvus minna laisalt kaasa üldiste populaarsete vaadetega. Kuid püüdke siiski arendada ka oma seisukohti ning ideid. Enesekindlusega saavutate edu.

Ambur 23. november – 21. detsember

Täna võivad teie suhted kodustega veidi teravaks kiskuda. Olge valmis siiski kompromisse tegema, sest ainult nii säästate end suurematest kannatustest.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Kipute olukordi lihtsustama ja olete "mütsiga löömise" meeleolus. Kuid sellise suhtumisega ei jõua te arvatavasti just eriti kaugele. Olge hoolikam!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Kipute täna impulsiivselt ja mõtlematult käituma. Vältige alkoholi ja toiduga liialdamist. Võite hakkama saada millegagi, mida hiljem kahetsema peate.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Emotsionaalsed kokkupõrked mõjuvõimsate inimestega võivad aeglustada teie edu ärielus. Vältige ebaküpset käitumist ja pange ennast maksma.

Veel artikleid