Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 15 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill

Püüdke täna vältida uute projektide ning ettevõtmiste alustamist, tegelege parem perekondlike ja koduga seotud kohustustega. Paranevad suhted vanematega.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Püüdke vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik patune, mida teete, tuleb teile tagasi. Viibige vabas looduses ja koguge positiivset energiat.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Võimalik, et tunnete ennast täna süüdi asjades, mis tegelikult teiega seotud pole. Ärge võtke asju liiga südamesse, rõõmustage väikeste kordaminekute üle!

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Olete distsiplineeritud inimene, kes saab hakkama aega ja kannatlikkust nõudvate ülesannetega. Hoiate kinni reeglitest, kuid olge paindlikum.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Olete täna vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Kuid ärge laske ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usaldage rohkem oma intuitsiooni!

Neitsi 23. august – 22. september

Täna võib sulle meenuda keegi või miski minevikust kuid sa võid näha asju teisti kui need tegelikult olid. Leia keegi, kes aitaks sul asju õieti näha.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Võimalik, et teist kõrgemal positsioonil olev inimene küsib teie arvamust või nõuannet. Teie rahulikkus ja kindlameelsus mõjub teistele igati positiivselt.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Kalduvus minna laisalt kaasa üldiste populaarsete vaadetega. Kuid püüdke siiski arendada ka oma seisukohti ning ideid. Enesekindlusega saavutate edu.

Ambur 23. november – 21. detsember

Täna võivad teie suhted kodustega veidi teravaks kiskuda. Olge valmis siiski kompromisse tegema, sest ainult nii säästate end suurematest kannatustest.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Kipute olukordi lihtsustama ja olete "mütsiga löömise" meeleolus. Kuid sellise suhtumisega ei jõua te arvatavasti just eriti kaugele. Olge hoolikam!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Kipute täna impulsiivselt ja mõtlematult käituma. Vältige alkoholi ja toiduga liialdamist. Võite hakkama saada millegagi, mida hiljem kahetsema peate.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Emotsionaalsed kokkupõrked mõjuvõimsate inimestega võivad aeglustada teie edu ärielus. Vältige ebaküpset käitumist ja pange ennast maksma.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada