Erakorralised uudised

Horoskoop – Kolmapäev 11 jaanuar

Jäär

21. märts – 20. aprill

Meeldivate sündmuste ja muljete päev. Soodne aeg reisimiseks, sotsiaalsete ja juriidiliste probleemide lahendamiseks. Hea päev õppimiseks ja lugemiseks.

Loe ka: NÄDALA LOTO HOROSKOOP 09.01 – 15.01.2023

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Kipute täna tuulepäine ja hooletu olema. Võite tahtmatult oma kaaslasi alt vedada ja sellega suurt segadust tekitada. Soodne loominguliseks tegevuseks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Olete täna hooletus ja optimistlikus meeleolus. Tugev tõmme pidutsemise ja seltskonnaelu poole. Ideaalne päev loominguliseks tegevuseks!

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Täna on hea päev elamispinna ja kinnisvaraga seotud küsimuste lahendamiseks. Rahaasjad peaksid laabuma ootuspäraselt ja ehk pareminigi veel.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Kipute täna olema tähenärija. Teie tähelepanu on erakordselt erk ja teile ei jää ka pisimad detailid kahe silma vahele. Hea aeg arstlikuks ülevaatuseks.

Neitsi

23. august – 22. september

Liigne emotsionaalsus võib teid muuta teiste silmis mitteusaldusväärseks. Püüdke ametlikus õhkkonnas ennast kontrollida. Emotsioonid jäägu sõprade ringi!

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Võimalik, et tõmbate täna ligi pedantseid inimesi, kes hakkavad teid igal võimalikul juhul kasvatama ja õpetama. See ajab teid aga lausa marru.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Oma enesekindlusega võite täna võita mitmeid keerulisi olukordi. Aktiviseeruvad teie esinemisvajadus ning soov olla teiste jaoks imetletud juht.

Ambur

23. november – 21. detsember

Kipute täna olema kramplik. Juhul, kui püüategi olla seltskondlikum, kukub see ikkagi ebaloomulikult ja pingutatult välja. Parem jääge tahaplaanile.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Teid tõmbab täna kõikvõimalike seikluste poole. Teil on nüüd raske keskenduda mingile konkreetsele kohustusele, meelsamini lihtsalt kasvõi puhkaksite.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Ihkate muudatusi, uusi kogemusi ja vabadust. Võivad ilmneda teie varjatud omadused. Oht muutuda liiga tundeliseks, ekstsentriliseks ja häbematuks.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Hea päev meelelahutuslikuks väljasõiduks. Võimalik, et puutute täna kokku eksootiliste religioonide või muude alternatiivsete meetoditega.

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

26.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Pühapäev 26.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

roolijoodik

26.05.24 Ööpäeva tabati 24 roolijoodikut

Eile 25 mai toimus 12 liiklusõnnetust, neist 2 tõukerattaga. Juhtimiselt kõrvaldati 24 alkoholi või narko