Wednesday , 1 December 2021
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Kolmapäev 10 november

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võite täna sattuda seltskonda, kus räägitakse teie jaoks veidi ebahuvitavatel ja arusaamatutel teemadel. Samas teised ootavad teie osalust.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Püüate oma tegevuses täna rõhuda stabiilsusele. Te ei nõustu riskima isegi siis, kui võite väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Hea aeg koduga seotud tegevusteks. Püüdke luua omale mõnus õhkkond, nii saate paremini välja puhata. Kodu peab olema turvaline ja hubane paik.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kui teile pakutakse täna võimalust mõneks huvitavaks seikluseks, siis võtke see julgesti vastu. Elage täiel rinnal ja nautige head seltskonda!

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete eneses uut energialainet ning lennukad ideed võivad teid tavalisest argielust üsna kaugele viia. Oht kergesti illusiooni langeda.

Neitsi 23. august – 22. september
Teie ilumeel aktiviseerub. Hakkate inimestes hindama viisakust ja peenetundelisust, samas haavute kergesti, kui kohtate jämedust. Probleemid iseseisvusega.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teil võib nüüd esineda raskusi teiste inimeste mõistmisel ja koostöö tegemisel. Olete pigem individuaalsel lainel, kus saab iseseisvalt tegutseda.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna oma võimetes kahtlema ning ootate oma kaaslastelt innustust. Head teeks suhtlemine lähedaste sõpradega ja ka nende probleemide kuulamine.

Ambur 23. november – 21. detsember
Nüüd hakkate tundma igatsust oma vanade sõprade järele. Teid mõjutavad nostalgilised meeleolud. Sobiv päev pere seltsis puhkamiseks ja kodusteks tegemisteks.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna äärmiselt seltskondlik, kuid samas kipute kõigega veidi liialdama. Teie kohatud ja taktitundetud kommentaarid võivad nii mõndagi inimest ärritada.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Illusioonide ja pettumiste päev. Võite langeda varga ohvriks. Täna pole soovitav sõlmida lepinguid ja teha tähtsaid otsuseid. Hea aeg tegeleda mediteerimisega.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna võiksite pigem taanduda ning sündmusi kõrvaltvaatajana jälgida. See oleks teile endale kõige ohutum ja turvalisem positsioon. Tegelege pereasjadega.

Jaga

Vaata ka:

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

sonn

Kuidas Sõnni südant võita?

Sõnni südame võidad kergesti, kui teed talle tema lemmiksööki. Taustaks pane mängima mahe muusika ja …

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …

horoskoop

Lühim horoskoop. Sodiaagimärgid: Mida mõtlevad, räägivad,teevad.

Horoskoop kõikidest sodiaagimärkidest ja kogu olemus kokku võetuna ja kolme alagruppi panduna. Vaata mis sinu …