Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 8 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill

Soodne päev kodu kaunistamiseks ja tegelemiseks millegi ilusaga. Tunnete armastust end ümbritsevate inimeste suhtes. Andestate neile, kellega teil probleeme on.

Loe ka: Nädala horoskoop – 8.-14. mai 2023

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Pöörate oma välimusele täna suuremat tähelepanu, kui tavaliselt. Otsite enda ümbert harmooniat ja rahu ning arvatavasti see teil ka õnnestub!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Rahulike kuid töiste meeleoludega päev. Hea aeg alustada uusi ettevõtmisi. Olete täna kindlameelses ja enesekindlas seisundis. Jätke see tunne endale meelde.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Olete täna väga kangekaelne ning püüate iga hinna eest saavutada oma eesmärki. Kipute teiste inimeste suhtes veidi isekas ja pealetükkiv olema.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Tunnete soovi saada lisainformatsiooni senisele, püüate piiluda kulisside taha ning aru saada miks kõik on just nii, nagu ta on. Hea aeg uurimistööks.

Neitsi 23. august – 22. september

Võimalik, et tunnete täna ebamugavust oma emotsioonide ja soovide väljendamisel. Samas ootate, et teised teid mõistaksid ja arvestaksid teie tunnetega.

Loe teisi horoskoope SIIT

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Püüate kontakti leida kellegagi, kellel palju kogemusi ja teadvustusi. Saate nüüd tõenäoliselt väärtmõtteid kuulda. Intellektuaalsed vestlused.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Suudate käituda mõistlikumalt ja rahulikumalt, kui tavaliselt. Olete stabiilne, kuid veidi laisk. Püüdke tänased kohustused ikka täna täita!

Ambur 23. november – 21. detsember

Nüüd on teie jaoks soodne aeg, mil saate vastavalt oma teenetele ka väärilise tähelepanu ning heakskiidu. See annab teile entusiasmi veelgi juurde.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Teid ei huvita võim, vaid püstitatud eesmärk, milleks on mõista oma potentsiaale. Teid haarab kirg võidelda ning naudite ootamatuid seiklusi.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Teid köidavad täna romantilised situatsioonid. Tunnete suurenenud vajadust näidata oma ihaldatule välja, kui väga te temast huvitatud olete.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Olete täna tavalisest emotsionaalsem ja kunstilembelisem. Püüate kõikjal luua ilu ja harmooniat. Püüdke liigselt mitte ärrituda, tegelege enese harimisega.

Vaata ka:

minuaeg

UUE NÄDALA, ENNUSTUSED, HOROSKOOP, TAROSKOOP

Esmaspäev 24 juuni – Pühapäev 30 juuni 2024 “Uus nädal toob kaasa põnevaid muutusi ja

53813444473 c1557e9969 w

Välisminister Tsahkna Luksemburgis: Schengeni viisanõue Gruusia diplomaatiliste- ja teenistuspasside omanikele tuleb uuesti kehtestada

Välisminister Margus Tsahkna osales täna, 24. juunil Luksemburgis Euroopa Liidu välisasjade nõukogu kohtumisel, mis keskendus