Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 8 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill

Soodne päev kodu kaunistamiseks ja tegelemiseks millegi ilusaga. Tunnete armastust end ümbritsevate inimeste suhtes. Andestate neile, kellega teil probleeme on.

Loe ka: Nädala horoskoop – 8.-14. mai 2023

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Pöörate oma välimusele täna suuremat tähelepanu, kui tavaliselt. Otsite enda ümbert harmooniat ja rahu ning arvatavasti see teil ka õnnestub!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Rahulike kuid töiste meeleoludega päev. Hea aeg alustada uusi ettevõtmisi. Olete täna kindlameelses ja enesekindlas seisundis. Jätke see tunne endale meelde.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Olete täna väga kangekaelne ning püüate iga hinna eest saavutada oma eesmärki. Kipute teiste inimeste suhtes veidi isekas ja pealetükkiv olema.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Tunnete soovi saada lisainformatsiooni senisele, püüate piiluda kulisside taha ning aru saada miks kõik on just nii, nagu ta on. Hea aeg uurimistööks.

Neitsi 23. august – 22. september

Võimalik, et tunnete täna ebamugavust oma emotsioonide ja soovide väljendamisel. Samas ootate, et teised teid mõistaksid ja arvestaksid teie tunnetega.

Loe teisi horoskoope SIIT

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Püüate kontakti leida kellegagi, kellel palju kogemusi ja teadvustusi. Saate nüüd tõenäoliselt väärtmõtteid kuulda. Intellektuaalsed vestlused.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Suudate käituda mõistlikumalt ja rahulikumalt, kui tavaliselt. Olete stabiilne, kuid veidi laisk. Püüdke tänased kohustused ikka täna täita!

Ambur 23. november – 21. detsember

Nüüd on teie jaoks soodne aeg, mil saate vastavalt oma teenetele ka väärilise tähelepanu ning heakskiidu. See annab teile entusiasmi veelgi juurde.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Teid ei huvita võim, vaid püstitatud eesmärk, milleks on mõista oma potentsiaale. Teid haarab kirg võidelda ning naudite ootamatuid seiklusi.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Teid köidavad täna romantilised situatsioonid. Tunnete suurenenud vajadust näidata oma ihaldatule välja, kui väga te temast huvitatud olete.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Olete täna tavalisest emotsionaalsem ja kunstilembelisem. Püüate kõikjal luua ilu ja harmooniat. Püüdke liigselt mitte ärrituda, tegelege enese harimisega.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!