Horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 26 september

Jäär
21. märts – 20. aprill
Võimalik, et keegi tuletab teile täna meelde kohustusi, millest olete juba ammu lootnud vaba olla. Kipute veidi pealiskaudne ning rahutu olema.

Loe ka:  NÄDALAHOROSKOOP: esmaspäev 26.09- pühapäev 2.10.2022

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Olete silmapaistev ning teid märkavad vastassoo esindajad. Soodne päev armusuhete loomiseks ja suhtlemiseks lastega. Tugev loomingulisuse energia.

Kaksikud


21. mai – 21. juuni
Otsite täna meelelahutusi ja võimalust, kuidas eemalduda reaalsusest. Kipute emotsionaalsetesse liialdustesse laskuma. Võib tekkida terviseprobleem.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Nüüd on soodne aeg alustada dieeti, ravikuuri, või hoopis loobuda mõnest halvast harjumusest, näiteks suitsetamisest. Võtke aega enese jaoks!

Lõvi
23. juuli – 22. august
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes teid alt veavad. Kui peate midagi suuremat korraldama, siis abi saamiseks pöörduge nende poole, keda hästi tunnete!
Neitsi
23. august – 22. september
Võimalik, et teie ellu satub täna inimene, kellega teil ka pikemas perspektiivis tihe koostöö tuleb. Ärge alahinnake võimalusi, mida tänane päev toob!

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Rahulike kuid töiste meeleoludega päev. Hea aeg alustada uusi ettevõtmisi. Olete täna kindlameelses ja enesekindlas seisundis. Jätke see tunne endale meelde.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Täna on päev, mil peaksite kindlasti aktiivselt tegutsema ja hoidma ennast viimaste sündmustega kursis. Võimalik ootamatu rünnak selja tagant.
Ambur
23. november – 21. detsember
Tänased mõjud toovad tugevalt esile teie emotsionaalsed kiindumused. Olete silmitsi olukorraga, kus peate end kontrollima ja korrigeerima oma vajadusi.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Täna pannakse tõenäoliselt proovile teie tahtejõud. Võimalikud sündmused, kus teil on väga raske ennast kontrollida. Esile kerkivad alateadlikud soovid.
Veevalaja


21. jaanuar – 18. veebruar
Püüdke olla kannatlikum ja ärge oodake tulemusi kohe. Hea aeg teha füüsilist tööd või sporti. Soodustatud on tegevused, kus vaja kiireid liigutusi.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi eralduda ühiskonnast ja tunnetada maailma läbi loomingulise prisma. Hea päev oma ideede realiseerimiseks.

Jaga
Back to top button