Horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 21 märts

Jäär
21. märts – 20. aprill
Püüdke rohkem uskuda oma võmetesse ning olla vapram. Ärge muretsege liiga palju, teie julgus saab väärika autasu läbi kaaslaste heakskiidu ja toetuse.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Võimalik, et saate täna täiesti ootamatult mõne hinnalise kingituse või kutsutakse teid mõnele peenele üritusele. Teid ümbritseb luksus ning suursugusus.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Tänased planeediseisud annavad teile head võimalused saavutada populaarsust ja edu materiaalses elus. Hea aeg kinnisvaraga seotud lepingute sõlmimiseks.
Vähk
22. juuni – 22. juuli
Mõjute täna originaalse ja salapärasena. Aktiviseeruvad seksuaalsed energiad ja samas ka armukadedus. Võimalik on ootamatu rünnak selja tagant.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Täna on suurenenud teie huvi erinevate usundite, praktikate ning müstika vastu. Püüate leida oma kohta, kuid olge väga ettevaatlik kõige võõrapärasega.

Neitsi
23. august – 22. september
Olete köidetud millestki kättesaamatust, segasest ning kaugest. Te ei suuda leppida argielu armusuhetega. Võimalik, et peate kelleski täna pettuma.
Kaalud
23. september – 23. oktoober
Olete täna veidi pinges ning kipute pisiasju ületähtsustama. Võimalik, et tunnete piinlikkust, kui teile veidi rohkem tähelepanu pööratakse.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Püüa olla võimalikult aus ja siiras. Pööra suurt tähelepanu sellele, mida räägid. Iga mõtlematult lendu lastud sõna võib sulle ebameeldiva olukorra tekitada.

Ambur
23. november – 21. detsember
Täna olge valmis, et peate oma positsioonist loobuma ja hakkama individuaalselt enesega tegelema. Teiste kamandamine jääb nüüd täiesti tahaplaanile.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Täna on suurepärane päev, et seada korda asju, mida olete siiani edasi lükanud. Samuti soodne aeg klaarida ebaselgeid suhteid. Ebasoodne pidutsemiseks.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna hajameelsem, kui tavaliselt. Kui peate mingeid ametlikke asju ajama, siis kipute jätma olulisi asju kahe silma vahele. Ettevaatust liikluses!

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et teil tuleb ennast nüüd tõestada, et saavutada soovitud positsioon. Olge valmis konkurentide poolt loodud takistusteks. Vältige finantstehinguid.

Jaga
Back to top button