Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 19 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill

Idealiseerite täna rohkem, kui tavaliselt inimest, kelle suhtes juba pikka aega olete romantilisi tundeid tundnud. Suureneb vajadus läheduse järele.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Tänasel päeval võivad esile kerkida probleemid, mis on tekkinud sellest, et olete oma kaaslastega kooskõlastamatult midagi tähtsat otsustanud.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Teil on täna ennast raske ohjeldada neis asjades, mis puudutavad kõikvõimalikke lõbustusi. Olete tavalisest ülemeelikum, aktiivsem ja jutukam.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Võimalik, et tunnete nüüd tugevat vajadust tegeleda iseendaga. Hakkate teadlikult inimestest eralduma. Seltskondlik elu jääb tahaplaanile.

Lõvi 23. juuli – 22. august

Täna on hea päev kõikvõimalike uuenduste ning muudatuste tegemiseks. Suudate kerge vaevaga loobuda mitmest ebavajalikust ja takistavast asjaolust.

Neitsi 23. august – 22. september

Tänased energiad sunnivad teid enesega tööd tegema. Juhul, kui te ei viitsi vaeva näha võivad tekkida suured raskused suhtlemisel. Liigne egoism.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Võimalik, et tunnete täna soovi loobuda mõnest võetud kohustusest. Aeg lendab kiiresti ning asjad kipuvad üle pea kasvama. Samas olete üsna läbinägelik.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Teid hakkavad nüüd köitma salateadused, psühholoogia ja filosoofia. Tänu suurenenud intuitsioonile tajute oma kaaslase meeleolu ka ilma sõnadeta.

Ambur 23. november – 21. detsember

Teil on täna palju energiat, kuid kui puudub korralik tegevusplaan võib teie energia raisku minna. Püüdke teha midagi füüsilist või suhelge aktiivselt.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Informatsiooni ja elutarkuse saamise päev. Teile tuleb kasuks tegeleda teadusliku tegevusega, õppida ja kavandada edaspidist tegevust.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Võimalik, et püüate täna esineda enamana, kui tegelikult olete ning tekitada sellega teistes kiusatust teid proovile panna. Püüdke jääda ausaks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Olete täna veidi tormakas ning kipute tegutsema läbimõtlematult. Ebasoodne aeg uute ettevõtmiste alustamiseks, samas soodne aeg füüsiliseks tegevuseks.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 28 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 20. aprill) Tunned end väsinuna ja vajad puhkust. Võib tekkida romantiline

candles g6b8e1541a 640

Tartus veekeskuses toimunud õnnetuses hukkus meesterahvas

Reedel sai häirekeskus teate, et Tartu veekeskuses läks eakas mees uppumisohtu ja vajas elustamist. Täna

error: Sisu on kaitstud!