Esmaspäev , 4 detsember 2023
Erakorralised uudised
spring break 2019 2

Horoskoop: esmaspäev 16.10 – pühapäev 22.10.2023

JÄÄR

Suhted hakkavad nüüd Jäära jaoks üha tähtsamat rolli mängima ning võimalik, et Jäär muudab sel nädalal ühe partnerluse osas meelt. See võib ka tähendada, et ühe partneriga pikemalt aset leidnud konflikt või lahendamata küsimus saab viimaks lahenduse. Nüüd on hea aeg pidada maha need vestlused, mida on kaua edasi lükatud. Jäär saab võimaluse oma suhted uuele tasandile viia. Ainult laupäeval ära midagi kindlat otsusta, see on rohkem unistamise päev.

Loe ka: Hiina nädala horoskoop esmaspäev 16.10 – pühapäev 22.10.2023

Loe ka: Tiibeti horoskoop, esmaspäev 16.10 – pühapäev 22.10.2023

SÕNN

Tervis ja töö hakkavad Sõnni elus suuremat tähelepanu nõudma. Sõnn võib leida uue lahenduse mõnele tervisega seotud küsimusele. Suhted töökaaslastega võivad teha läbi olulise muutuse – suurem mõistmine saab võimalikuks ning vanad probleemid võivad laheneda. Ent nädalalõpus on Sõnn äärmiselt romantilises meeleolus ja võib lausa ühte sõpra ära armuda (või vastupidi). Ent tegu võib olla ajutise roosa mulliga – ära kohe veel midagi otsusta. Sellegipoolest luba endal seda aega nautida.

KAKSIKUD

Kaksikute armuelu hakkab tasapisi üha tuure kogema. Nad võivad märgata, et igatsevad nüüd rohkem naudinguid, rõõmu ja elevust. Isegi keegi vana romantiline tuttav võib nädalalõpus uuesti ühendust võtta. Selle kontakti suhtes tasuks olla esialgu ettevaatlik. Uued tutvused on alles ees ning ei maksa millegagi kiirustada. Kaksikud võiks alustada sellest, et hakkavad nautima iseennast, pisiasju enda ümber ning lubavad oma ellu rohkem uusi inimesi. Juba üsna pea lähevad Kaksikud tõeliselt särama.

VÄHI

Vähi jaoks muutub sel nädalal oluliseks küsimuses seoses koduga. Võibolla on vajalik viia läbi teatavad muudatused, kodus midagi remontida või üleüldse kolimist kaaluda. Vähk võib muuta sel nädalal oma arusaamist, et millist kodu ta üldse soovib. Mõnel juhul tuleb ette olukord, mis nõuab kolimist. Paistab, et keegi guru võib anda Vähile nõu, mis pikas plaanis ei pea vett – seega ole ettevaatlik. Ent Vähil on tõepoolest võimalik oma koduküsimuses mingi täiesti uus algus luua.

LÕVI

Lõvi elu hakkab muutuma nüüd kiiremaks ja sotsiaalsemaks. Võimalik, et tuleb lihtsalt väga suures koguses infoga tegeleda – meile lugeda, kõnedele vastata, teateid edasi anda jne. Reede paiku võib leida aset üks väga oluline suhtlus. Pane tähele, mis info sel ajal sinuni jõuab, kuna see võib olla seotud su tulevikuga ning anda vihje, mis suunas peaksid liikuma. See-eest juba laupäev toob kaasa omajagu segadust, eriti rahaasjades. Ära end mingite rahaliste lepingutega seo. Oota veel mõned päevad ja peagi jõuab sinuni selge ja puhas info.

NEITSI

Vaata ka:

dog 3071334 1280

Kuidas tulevad tähtkujud toime oma kurbusega?

Jäär: impulsiivne, võib olla vihast pimestatud ja unustada oma normaalse käitumisviisi. Võib olla vastandlik ja mitte

andras vas Bd7gNnWJBkU unsplash

ARVUTISÕLTUVUS

Arvutisõltuvuse tunnuseks on võimetus vastu seista impulsile, ajele või kiusatusele sooritada teatud tegevusi arvuti vahendusel,

error: Sisu on kaitstud!