Horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 15 august

Jäär
21. märts – 20. aprill
Tänane päev on soodne intellektuaalseks tegevuseks. Teil on tavalisest suurem intuitiivsus ja võimalik, et tunnete telepaatilist sidet lähedastega.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Olge täna ettevaatlik kõikvõimalike salateaduste ja müstiliste teemadega. Võimalikud unehäired või peavalu. Võtke olukorda kaine mõistusega.

Kaksikud


21. mai – 21. juuni
Teil võib nüüd esineda raskusi teiste inimeste mõistmisel ja koostöö tegemisel. Olete pigem individuaalsel lainel, kus saab iseseisvalt tegutseda.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Te ei leia rahuldust armastuses üldtuntud normide piires. Otsite suhetes absoluutset siirust ning ei hooli jõukuludest. Tähtsustate loomingulisust.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Tunnete täna vajadust kodust välja saada ning minna mõneks ajaks kuskile reisima. Suureneb vajadus olla iseseisev ning vaba. Hea aeg puhkuse veetmiseks.
Neitsi
23. august – 22. september
Võimalik, et elu paneb teie kannatuse nüüd tõsiselt proovile. Võite sattuda üsna sürrealistlikesse olukordadesse, kus ei saa kedagi peale iseenda usaldada.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Olete täna napisõnalisem ning endassetõmbunum, kui tavaliselt. Püüate leida kõikjalt filosoofilisi tagamõtteid. Kuid vältige liiga mentaalseks muutumist.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Soodne päev liidritele. Olete võimeline lülituma globaalsetesse protsessidesse ning saama ühiskondlike ideede väljendajaks. Mõjute elujõulisena.

Ambur


23. november – 21. detsember
Olete täna sõltumata oma soovist teistele eeskujuks. Mõjute harmoonilise ning rahulikuna. Neid omadusi hinnatakse kõrgelt ja teiega püütakse suhelda.
Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Täna tuleb teile kasuks sirgjooneline ja otsekohene käitumine. Esitage oma mõtteid võimalikult konkreetselt ja ärge laske teistel enda eest otsustada!

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et teile tehakse täna mitu head pakkumist. See võib juhtuda nii ametlikes valdkondades kui ka eraelus. Mitu inimest korraga võivad teisse armuda.

Kalad
19. veebruar – 20. märts


Täna valitsvad energiad panevad teid rohkem raha raiskama, kui tavaliselt. Kipute tegema pealiskaudseid otsuseid selle kohta, mida vajate ja mida mitte.

Jaga
Back to top button