Horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 14 märts

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna tugevat tõmmet kõige algupärase ning ürgse poole. Hea päev uurida ajalugu, filosoofiat ja maailma saladusi puudutavaid teemasid.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalikud võimuprobleemid. Teil on raske leppida sellega, et keegi omab olukorra üle suuremat kontrolli, kui teie. Vajate rohkem privaatsust, kui muidu.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võite täna ootamatult sattuda situatsiooni, mis muudab teie teadvuse taset ning maailmavaadet. Hea päev vaimseks tööks ja enesearendamiseks.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olge tähelepanelik selle suhtes, mida räägite. Igat asja, mis pähe tuleb, ei tasu kohe välja öelda. Hinnake olukorda ja siis tehke alles järeldusi.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Lootused, ideaalid ja soovid tulevikuks mängivad täna tähtsat rolli. Te ei tohiks tegutseda üksi. Suhtlemise kaudu õpite ennast paremini tundma.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna natuke hajevil. Võimalikud on illusioonid ja pettused finantsvaldkonnas. Püüdke ennast mitte lõdvaks lasta ja jooksvaid sündmusi kontrolli all hoida.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Püüate kontakti leida kellegagi, kellel palju kogemusi ja teadvustusi. Saate nüüd tõenäoliselt väärtmõtteid kuulda. Intellektuaalsed vestlused.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kiire elutempo juures võivad jääda unarusse teie isiklikud vajadused ja lähedaste inimestega suhtlemine. Võtke aeg maha ja meenutage oma unistusi.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna kerkivad päevakorda teie lähedaste inimestega seotud probleemid. Võimalik, et teilt palutakse nii materiaalset kui vaimset toetust.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna reibas ja enesekindel. Räägite meelsasti teistele oma plaanidest ja ideedest, kuid vaadake ette, et keegi teie usaldust ei kuritarvitaks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar


Tänasel päeval võivad aset leida huvitavad ja arendavad olukorrad. Võimalik, et teie silmaring avardub oluliselt tänu mõnele sõbrale, kes jagab oma kogemusi.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et täna tuleb teil hakata enda eest rohkem seisma, kui siiani. Selleks, et saavutada mingeid eesmärke, peate ka veidi vaeva nägema.

Jaga
Back to top button