horoscope 2

HOROSKOOP Esmaspäev 14.08.23

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Teil pole vaja minna kaugele oma igapäevastest asjadest, et saada kogemusi, mis laiendavad teie maailmatunnetust ning tõstavad teadvuse taset.

Jäär 21. märts – 20. aprill

Nüüd on hea päev karjääri tegemise alustamiseks. Tänu oma ratsionaalsele ja samas loomingulisele mõtlemisele suudate koostada paljutõotava tegevusplaani.

Vähk 22. juuni – 22. juuli

Püüate oma tegevuses täna rõhuda stabiilsusele. Te ei nõustu riskima isegi siis, kui võite väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar

Olete valmis kulutama palju raha ja energiat enda välimuse ning riietuse peale. Otsite ilu ja mugavusi, aga püüdke hoiduda siiski lauspillamisest.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni

Ootate täna inimestelt klassikalist käitumist, kuid võite saada hoopis millegi muu osaliseks. Olge valmis ootamatusteks! Ebasoodne aeg reisimiseks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Esile kerkivad töö ja kohustused. Peaksite valmis olema ka selleks, et teilt tullakse nõu küsima. Püüdke leida jõudu oma eesmärkide poole pürgimiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober

Olete heas mõttes emotsionaalne ning suudate endast hurmavat muljet jätta. Soodne aeg dieetide pidamiseks, paastumiseks ja loominguliseks eneseteostuseks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts

Tänased planeediseisud muudavad teid rõõmsameelseks ja muretuks. Püüate leida inimestega kontakti ja tõenäoliselt see õnnestub teil väga hästi.

Ambur 23. november – 21. detsember

Tänased planeedimõjud annavad teile suutmise olla vaba mõttestampidest ja teiste peale surutud ideedest. Hea päev teadmiste laiendamiseks ja reisimiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november

Katsuge täna oma tegemistega varakult ühele poole saada, sest õhtul võib teid oodata üllatuskohtumine, seda eriti juhul kui lõunal läks kõik plaanipäraselt.

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Teile meeldib võitlusõhkkond, peamiselt võitlete aga iseendaga. Olete positiivselt häälestataud ning kindel, et saate jagu kõikidest raskustest.

Neitsi 23. august – 22. september

Kipute täna oma elupõhimõtteid fanaatiliselt võtma. Tunnete ärritust, kui keegi arvab teist erinevalt. Püüdke vaadata elu avarama pilguga.

Vaata ka:

53732784837 0bc5a37ec4 c

Välisministeeriumis tutvustati ettevõtjatele Jaapani turu võimalusi ja esitleti Eesti-Jaapani suhetele pühendatud raamatut

Täna, 20. mail tutvustati välisministeeriumis Eesti ettevõtjatele Jaapani turu võimalusi ja iseärasusi ning esitleti Ene

covid 19 gc19f1c91c 640

Uued Covid-19 Variandid Levivad Kiiresti ja Tekitavad Muret Nakatumiste Laine Pärast

Uued Covid-19 variandid levivad üle maailma ja tekitavad hirmu suvise juhtumite tõusu ees USA-s. See