horoskoop minuaeg.com 3

Horoskoop: Armastus ja Suhted (15. mai 2024)

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Täna võid leida end romantilises tujus. Kui oled suhtes, üllata oma partnerit väikese armastusavaldusega või planeeri eriline õhtu kahekesi. Vallalised Jäärad võivad täna kohtuda kellegi erilisega, kes haarab nende südame.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Suhtes olevad Sõnnid võiksid täna keskenduda oma partneriga ühenduse tugevdamisele. Väikesed žestid ja armastavad sõnad võivad süvendada teie suhet. Vallalised Sõnnid võivad tunda tõmmet kellegi poole, keda nad varem pole märganud.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaksikute jaoks on täna hea päev ausateks ja südamlikeks vestlusteks. Kui on olnud lahendamata probleeme, siis täna on ideaalne aeg neist rääkida. Vallalised Kaksikud võivad leida armastust läbi vestluste ja uute tutvuste.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Suhtes olevad Vähid võivad tunda vajadust veeta rohkem kvaliteetaega oma partneriga. Planeeri midagi intiimset ja meeldejäävat. Vallalised Vähid võiksid avada oma südame ja olla avatud uutele võimalustele.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvide jaoks on armastus täna õhus. Kui oled suhtes, siis on ideaalne aeg väljendada oma tundeid loomingulisel viisil. Vallalised Lõvid võivad sattuda ootamatusse romantilisse seiklusse.

Neitsi (23. august – 22. september)

Täna keskendu oma partneriga suhtlemisele ja üksteise mõistmisele. Vallalised Neitsid võivad leida armastust läbi töö või ühiste huvide kaudu. Ole avatud ja siiras.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaaludele on täna armastus ja harmoonia eriti olulised. Suhtes olevad Kaalud võiksid planeerida romantilist õhtut. Vallalised Kaalud võivad leida kedagi erilist sotsiaalsel üritusel või kohtumisel.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Suhtes olevad Skorpionid võiksid keskenduda emotsionaalsele lähedusele ja sügavamale sidemele oma partneriga. Vallalised Skorpionid võivad kogeda tugevat tõmmet kellegi uue ja salapärase vastu.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Amburid võiksid täna keskenduda oma partneriga koos veedetud ajale ja seikluslikele tegevustele. Vallalised Amburid võivad leida armastust reisides või uutel avastusretkedel.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Täna on hea päev pühenduda oma suhtele ja tulevikuplaanidele. Suhtes olevad Kaljukitsed võiksid arutada ühiseid eesmärke. Vallalised Kaljukitsed võivad kohtuda kellegagi, kellel on samad väärtused ja ambitsioonid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalajad võivad täna tunda tugevat ühendust oma partneriga läbi ühiste huvide ja ideede. Vallalised Veevalajad võivad leida armastust läbi sõprade või kogukondlike tegevuste.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalade jaoks on täna hea päev väljendada oma tundeid ja unistusi. Suhtes olevad Kalad võivad tugevdada oma sidet partneriga läbi südamliku vestluse. Vallalised Kalad võivad kohtuda kellegagi, kes mõistab ja toetab nende unistusi.

Vaata ka:

tarokaart minuaeg.com 3

28.05.24 Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane päev sulle toob

Vali üks kolmest tarokaardist ja saa teada, mida tänane Teisipäev 28.05.24 sulle toob. Tarokaardid on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Liivi lahe meretuulepargi elektriühendus maismaaga saab selgemaks

Mais algas Liivi lahe meretuulepargi elektriühenduse eriplaneeringu järgmine etapp, et leida sobivaim lahendus tuulepargi ühendamiseks