Teisipäev , 23 aprill 2024
Erakorralised uudised
harry cunningham 8pUpCQuU3Mo unsplash

Horoskoop „AINULT” õelatele inimestele

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kui sa tunned vajadust teisi kiusata, siis ehk peaksid proovima uut hobi. Võib-olla on aeg hakata sportima või alustada mõne kunstilise tegevusega, et oma energiat mujale suunata.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Sinu püsivus ja otsustavus võivad mõnikord teisi ärritada. Proovi oma sõnu hoolikamalt valida ja ära lase oma jonnakusel end juhtida.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Sinu terav keel ja sarkasm võivad olla küll toredad, kuid mõtle, kas sa ei tee kellegi teise päeva halvemaks tänu sellele?. Keskendu positiivsele ja ole teiste suhtes lahke.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Kui tunned end haavatuna, võib su kaitsemehhanism olla teiste kiusamine. Proovi avada oma süda ja ole teiste suhtes mõistvam.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Suurejoonelisuse ja karisma varjuküljeks võib olla teiste alavääristamine. Mäleta, et tõeline kuningas toetab ja suunab teisi.

Neitsi (23. august – 22. september): Sinu tähelepanu detailidele ja kriitiline meel võivad teisi solvata. Kasuta oma analüütilisi oskusi selleks, et aidata, mitte alandada.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Mõnikord soovid sa olla sotsiaalse grupi keskpunktis ja kasutad selleks õelust. Mäleta, et tõelised sõbrad hindavad sinu head külge.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Sinu kirg ja intensiivsus võivad muutuda kontrollivaks. Proovi oma emotsioone paremini juhtida ja ära kasuta neid teiste manipuleerimiseks.

Ambur (22. november – 21. detsember): Sinu ausus ja otsekohesus võivad mõnikord olla liiga teravad. Õpi eristama konstruktiivset kriitikat õelusest.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Töö ja pühendumus on sulle olulised, kuid ära lase sellel muutuda teiste alavääristamiseks. Ole kaastundlikum ja mõistvam.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Sinu eripära ja innovaatilisus on imelised, kuid ära lase sellel muutuda ülbuseks. Hinda päeva väiksemaid rõõme.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Oled loomult empaatiline ja kaastundlik. Kui tunned, et oled õel, võib see olla märk sellest, et pead rohkem aega iseendale pühendama.

Nädalavahetuse horoskoop kõikidele tähemärkidele

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!