Erakorralised uudised
horoskoop

Horoskoop 4. oktoober

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna võid tunda end veidi rahutuna. Ära lase end heidutada väikestest takistustest. Su sisemine jõud ja tahtejõud aitavad sul päevast edukalt läbi saada. Soovitav on vältida kiirustamist ja teha asju rahulikult.

Sõnn (20. aprill – 20. mai) Päev toob kaasa mõnusa üllatuse, mis paneb su südame kiiremini põksuma. Suhtlemine lähedastega tugevdab teie sidet ja toob kaasa meeldivaid hetki. Hea aeg plaanide tegemiseks.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni) Keskendu täna enda loomingulistele projektidele. Sinu kreatiivsus on tipus ja sa võid leida uusi lahendusi vanadele probleemidele. Võta aega ka sõprade ja perega suhtlemiseks.

Vähk (21. juuni – 22. juuli) Täna on hea aeg koduste asjade korrastamiseks ja puhkamiseks. Lõõgastu, tee endale mõnus õhtu ja naudi hetke. Olulised otsused võta ette mõne teise päeva jooksul.

Lõvi (23. juuli – 22. august) Päev on täis energiat ja sa tunned, et suudad mägesid liigutada. Sinu karisma ja enesekindlus tõmbavad teisi ligi. Hea päev suurteks plaanideks ja algusteks.

Neitsi (23. august – 22. september) Võta täna aega mõtisklemiseks ja oma eesmärkide läbimõtlemiseks. Sinu analüütiline mõtlemine aitab sul näha asju selgemalt. Päeva lõpuks võid leida uusi inspiratsiooniallikaid.

Kaalud (23. september – 22. oktoober) Täna tunned suurt soovi suhelda ja jagada oma mõtteid teistega. Sinu avatus ja sõbralikkus teevad su päeva eriti meeldivaks. Kõik suhted saavad tugevama impulsi.

Skorpion (23. oktoober – 21. november) Päev võib tuua kaasa mõningaid väljakutseid, kuid sinu sisemine jõud ja kirg aitavad sul kõigega toime tulla. Ole ettevaatlik impulsiivsete otsuste tegemisel.

Ambur (22. november – 21. detsember) Täna on hea aeg reisimiseks või uute teadmiste omandamiseks. Su avatud mõtlemine ja optimism aitavad sul avastada uusi võimalusi ja näha maailma teises valguses.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar) Täna on hea aeg keskenduda tööle ja kohustustele. Sa oled produktiivne ja keskendunud. Võta aega ka enda jaoks ja leia tasakaal töö ning puhkuse vahel.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar) Sinu uuenduslikud ideed tõmbavad tähelepanu. Täna on hea aeg oma ideede esitlemiseks ja nendega edasi liikumiseks. Suhtle rohkem ja laienda oma sotsiaalset ringi.

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Täna tunned vajadust olla lähedaste ja armastatud inimeste lähedal. Võta aega lõõgastumiseks, mediteerimiseks ja sisemise rahu leidmiseks. Kuula oma intuitsiooni ja usalda oma sisetunnet.

Loe lisaks:3 tähemärki, kellel tuleb 04.10 hea päev ja 3, kellel halb päev

Vaata ka:

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kahjuks leiti kadunud 40-aastane Kaido surnuna

Täiendus 12 juuli  2024 Häirekeskusele laekus täna pärastlõunal kella kolmveerand kahe paiku teade, et Kose

Ene

Politsei palub abi 37-aastase Ene leidmisel

Politsei palub inimeste abi, et teha kindlaks 37-aastase Ene asukoht. Naist nähti viimati eile Tartumaal