Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saate positiivse emotsionaalse impulsi.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Otsite täna ebatavalisi suhteid, ekstreemsust ja müstikat, et oma elu värvilisemaks muuta. Püüdke leida rahu looduse võimsuse tunnetamisest.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Püüdke vältida oma kohustustest loobumist ja ärge andke neid teistele täita. Hoidke madalat profiili, see on lõppkokkuvõttes teile endale kasulik.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna inimestega tavalisest kergemini tülli minema. Mõjute ambitsioonika ning veidi ülbena isegi siis, kui te sisemiselt seda pole.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänane päev võib tuua head fantaasialendu ja palju uusi ideid. Kui suudate aktiveerida samal ajal ka oma praktilisust, siis võite saavutada häid tulemusi.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et kannatate täna otsustusvõime ja aktiivsuse puudumise all. Püüate leida võimalust, kuidas oma kohustusi kellegi teise kaela veeretada.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teile võivad täna ette sattuda inimesed, kellega teil eriti head läbisaamist pole võimalik saavutada, kuid samas ametlikud suhted on täiesti võimalikud.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et satute täna olukorda, kus teid peetakse autoriteediks isegi siis, kui te seda ise ei soovi. Püüdke olla eeskujuks eelkõige oma elustiiliga.
Ambur 23. november – 21. detsember
Tänasel päeval võivad esile kerkida teie varjatud halvad omadused. Kui te ei kavatse end kontrollida, võite kaotada palju tähtsaid kontakte ja suhteid.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna lahkes meeleolus, püüate oma kaaslaste poolehoidu võita sellega, et teete neile kingitusi või lihtsalt kutsute külla. Sobiv aeg esinemiseks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalikud on psüühiline labiilsus, depressioon ja tujukus. Püüdke säilitada enesekindlus ja vastutustunne. Pidage nõu mõne kogenud sõbraga.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et sõber teeb teile täna ootamatu üllatuse või kutsutakse teid mõnele huvitavale üritusele. Olge valmis ootamatusteks seoses tehnikaga.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

NB! Internetis müüdavad isetehtud sõidukite numbrimärgid on ebaseaduslikud

Transpordiametini on üha enam jõudnud infot liikluses olevatest sõidukitest, millel kasutatakse keelatud numbrimärke. Samuti on

minuaeg.com uudised

Tiibeti toetusrühm külastab ametlikul visiidil dalai-laamat

Riigikogu Tiibeti toetusühma delegatsioon kohtub Indias Dharhamsalas dalai-laama Tenzin Gyatso, Tiibeti eksiilvalitsuse ning tiibetlaste pagulaskogukonnaga. 

error: Sisu on kaitstud!