Sunday , 16 January 2022
horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saate positiivse emotsionaalse impulsi.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Otsite täna ebatavalisi suhteid, ekstreemsust ja müstikat, et oma elu värvilisemaks muuta. Püüdke leida rahu looduse võimsuse tunnetamisest.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Püüdke vältida oma kohustustest loobumist ja ärge andke neid teistele täita. Hoidke madalat profiili, see on lõppkokkuvõttes teile endale kasulik.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna inimestega tavalisest kergemini tülli minema. Mõjute ambitsioonika ning veidi ülbena isegi siis, kui te sisemiselt seda pole.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänane päev võib tuua head fantaasialendu ja palju uusi ideid. Kui suudate aktiveerida samal ajal ka oma praktilisust, siis võite saavutada häid tulemusi.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et kannatate täna otsustusvõime ja aktiivsuse puudumise all. Püüate leida võimalust, kuidas oma kohustusi kellegi teise kaela veeretada.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teile võivad täna ette sattuda inimesed, kellega teil eriti head läbisaamist pole võimalik saavutada, kuid samas ametlikud suhted on täiesti võimalikud.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et satute täna olukorda, kus teid peetakse autoriteediks isegi siis, kui te seda ise ei soovi. Püüdke olla eeskujuks eelkõige oma elustiiliga.
Ambur 23. november – 21. detsember
Tänasel päeval võivad esile kerkida teie varjatud halvad omadused. Kui te ei kavatse end kontrollida, võite kaotada palju tähtsaid kontakte ja suhteid.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna lahkes meeleolus, püüate oma kaaslaste poolehoidu võita sellega, et teete neile kingitusi või lihtsalt kutsute külla. Sobiv aeg esinemiseks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalikud on psüühiline labiilsus, depressioon ja tujukus. Püüdke säilitada enesekindlus ja vastutustunne. Pidage nõu mõne kogenud sõbraga.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et sõber teeb teile täna ootamatu üllatuse või kutsutakse teid mõnele huvitavale üritusele. Olge valmis ootamatusteks seoses tehnikaga.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 16 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teid ei huvita võim, vaid püstitatud eesmärk, milleks on …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna laupäev 15.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Vähk 2. Ambur 3. Kaljukits Loe ka: Horoskoop: Laupäev 15 jaanuar Hea päev tuleb: …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 15 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Suurepärane päev religioossete ja ideoloogiliste probleemide lahendamiseks ning teadusliku …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna reede 14.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Veevalaja 2. Jäär 3. Kalad Loe ka: Horoskoop: Reede 14 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Sõnn …