Erakorralised uudised
henry co 3JFVNo4ukKQ unsplash

Hiina nädala horoskoop esmaspäev 2.10 – pühapäev 8.10.2024

Jäär (19. veebruar – 20. märts)

See nädal on sulle hea aeg oma eesmärkide ja plaanide üle järele mõelda ning uusi projekte alustada. Sul on palju energiat ja motivatsiooni, mis aitab sul oma tööd ja projekte edukalt lõpule viia.

Loe ka: Tiibeti horoskoop, esmaspäev 2.10 – pühapäev 8.10.2024

Sõnn (21. märts – 20. aprill)

See nädal on sulle hea aeg oma loomingulisi ideid ja inspiratsiooni väljendada. Sul on palju inspiratsiooni ja sul on soov midagi uut ja põnevat luua.

Kaksikud (21. aprill – 20. mai)

See nädal on sulle hea aeg oma töö ja karjääri kallal vaeva näha. Sul on palju energiat ja motivatsiooni, mis aitab sul oma oskusi arendada ja uusi teadmisi omandada.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

See nädal on sulle hea aeg oma tervisele ja heaolule tähelepanu pöörata. Sul on soov olla terve ja heas vormis, ning sa oled valmis oma tervise heaks midagi tegema.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

See nädal on sulle hea aeg oma lähedastega aega veeta ja suhteid tugevdada. Sul on soov olla oma lähedastega lähemal ja sul on aega neile tähelepanu pöörata.

Neitsi (23. august – 22. september)

See nädal on sulle hea aeg oma vaimse kasvu ja arengu kallal vaeva näha. Sul on soov õppida ja areneda, ning sa oled valmis oma vaimu eest hoolitsema.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

See nädal on sulle hea aeg oma rahaasjadele tähelepanu pöörata. Sul on soov olla rahaliselt kindlustatud, ning sa oled valmis oma rahaasju korda seadma.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Loe ka: Tiibeti horoskoop, esmaspäev 2.10 – pühapäev 8.10.2024

See nädal on sulle hea aeg oma suhete kallal vaeva näha. Sul on soov olla oma partneriga lähemal ja sul on valmis oma suhtesse investeerima.

Ambur (22. november – 21. detsember)

See nädal on sulle hea aeg oma reisi- ja seiklushimule järele anda. Sul on soov näha maailma ja sa oled valmis uusi asju kogema.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

See nädal on sulle hea aeg oma karjääri ja ambitsioonide kallal vaeva näha. Sul on soov olla edukas ja sa oled valmis oma eesmärkide poole liikuma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

See nädal on sulle hea aeg oma sõprussuhete kallal vaeva näha. Sul on soov olla oma sõpradega lähemal ja sa oled valmis neile aega pühendama.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

See nädal on sulle hea aeg oma emotsionaalsele heaolule tähelepanu pöörata. Sul on soov olla emotsionaalselt tasakaalus ja sa oled valmis oma tunnetega toime tulema.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi