Huvitavat

Heida pilk tema taldrikule ja saa teada, mis tüüpi mehega on tegu.

Vana kohtamisreegel ütleb, et naine, kes tellib ainult salati, püüab alati kaalu langetada ja on äärmiselt igav, samal ajal, kui naine, kes tellib midagi erilist, on reeglina isekas ja otsustusvõimetu. Loomulikult pole see tõsi – kuid tõsi on see, et me saame teada palju inimese kohta, kui heidame pilgu tema taldrikule. Kas tahad teada, mida ütleb tema taldrik inimese kohta, kellest sa oled huvitatud?

Lihalõik

Liha telliv mees on väga seksikas. Eriti, kui ta annab väga konkreetseid juhiseid, milline liha talle meeldib. Välja arvatud juhul, kui sa ei söö liha – siis see fakt, et ta ajab endale näost sisse verist lihatükki sinu kõrval, pole just väga meeldiv. Me soovitame „minna nina puuderdama“ ja põgeneda restoranist.

Kala

Tundub, et oled just võitnud peaauhinna. Inimene, kes tellib kala, on enesekindel ja tunneb end hästi oma nahas. Talle meeldivad head asjad ja ta pöörab tähelepanu oma tervisele – kuid ei pinguta üle.

Pasta

Siinkohal lähevad asjad veidi keeruliseks. Kui ta tellib spagette 3 suure krevetiga, siis ta pole väga tõsine. Aga kui ta tellib pasta Bolognese või gnocchi’d juustukastmes, siis te olete kohtingul lihtsa, vähenõudva inimesega, kes kergesti järgib sind

Kreeka salat

Ta tahab sulle näidata, et on väga kosmopoliitne ja intelligentne, ning teab täpselt, mida ta tahab. Anna talle punkt pingutuse eest, seejärel nendi fakti, et sind on ees ootamas väga igav õhtu.

Praetud kananagitsad

Oh jah. Memmepoeg. Päästa end, kui saad.

Pitsa

Kui sa oled pitsarestoranis, siis olgu. Tal pole päriselt muud valikut. Mis puutub pitsavalikutesse, siis siin kehtivad samad reeglid mis pasta puhul. Aga kui te olete kenas restoranis ja ta ikkagi tellib pitsa, siis see on kindel märk, et tal puuduvad väga kõrged eesmärgid oma elus. Kui te olete kohtingu lõpetanud, siis tõenäoliselt läheb ta sõbraga lauajalgpalli mängima. Ja kaotab sinu numbri selle käigus.
Hiina toit

Kui mees kutsub sind Hiina restorani kohtingule, siis on see üsna hea märk, kuna ta on ilmselt enesekindel ja tal ei ole puudus kujutlusvõimest. Kuid ole ettevaatlik: kui ta kutsub sind väiksesse, mitte väga mainekasse restorani, millest sa pole kunagi varem kuulnud, siis tõenäoliselt on tal naine ja lapsed kodus. Vabandust!

Mehhiko toit

Kuum, kuum, kuum! Ta on ilmselt võluv, huvitav ja põnev … Kuid sa leiad end siiski ootamas õhtu lõppemist.

Hamburger

Hea ja kindel valik. Tal on hea maitse ja teab, mida tahab. See ei ole loomulikult tõsi, kui ta kutsub sind McDonaldisse. Sellisel juhul küsi tema isikudokumenti ja vii tagasi tema vanemate juurde.

Sushi

Ta peab olema intellektuaalne selle sõna igas tähenduses. Ta teab kõiki toite menüüs ja suudab isegi neid kõiki korrektselt hääldada. Ja loomulikult on kokk tema sõber. Kuid on küllaltki tõenäoline, et oma äärmiselt suure enesekindluse tõttu ta unustab sinu.

Vasikaliha ribid

Sinuga on kohtingul tõeline keskealine, karvane macho. Ta on ilmselt hea toitumusega, kuid varjab seda hästi. Lisaks on ta kõvahäälne, kannatamatu ja järsk. Ta isegi ei puutu salatit, kuid kõik muu taldrikul leiab tee tema kõhtu.
Kui sul on piisavalt julgust, siis vaata, kui täpselt ta konti närib –  tõenäoliselt olete hiljuti midagi sarnast näinud Discovery kanalilt.
Sama, mida sina sööd

Inimene, kes tellib sama asja, mida sina, riskeerib millegagi, mis talle ei pruugi meeldida. Eriti, kui menüüs on suur valik teisi maitsvaid roogasid. Selline inimene pole väga iseseisev, tal pole piisavalt energiat ja ta eelistab, kui teised teevad otsuseid tema eest ja tema elu kohta. Ta helistab sulle ilmselt vähemalt 15 korda päevas. Ainult selle pärast, et ta arvab, et nii on armas.

Jaga
Back to top button