Erakorralised uudised
advent 1

Head teist adventi ja rahulikku advendiaega!

Kallid sõbrad, täna tähistame teist adventi, aega, mil süütame küünlad, et tuua valgust ja soojust meie kodudesse ning südametesse. See on aeg, mil meenutame möödunud aastat, unistame tulevikust ja tunneme tänulikkust praeguse hetke eest.

Teisel advendil soovin teile kõike seda, mis teeb elu kauniks – armastust, rahu, rõõmu ja lootust. Olgu teie kodud täidetud naeru ja armastusega, südamed soojuse ja rõõmuga. Hoolimata välisest külmast, las soojust ja valgust pakuvad teie lähedaste naeratused ja ühiselt veedetud hetked.

Soovin, et see aeg aitaks teil leida rahu ja rõõmu väikestest asjadest – talvisest hommikukohvist, soojast pleedist, heast raamatust või lihtsalt vaiksest hetkest iseendaga. Olgu teie südamed täidetud tänutundega ja silmad säramas uute võimaluste poole vaadates.

Teisel advendil soovin teile ka julgust ja tarkust – julgust unistada suurelt ja tarkust mõista, et iga samm, isegi kõige väiksem, viib teid lähemale nendele unistustele. Olgu teie teekond rõõmu- ja armastusrikas.

Soovin teile kaunist teist adventi, imelisi hetki lähedastega ja südamerahu, mis kestab kauem kui see hooaeg. Olge õnnistatud ja hoitud.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Armastuse Horoskoop – Laupäev 22 juuni 2024

Armastuse Horoskoop – Laupäev, 22. juuni 2024 Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna võib

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 22 juuni 2024

Taroskoop laupäevaks, 22. juuniks 2024 Jäär (21. märts – 19. aprill): Mõõkade Äss – Täna