Neljapäev , 28 september 2023
Erakorralised uudised
grete kuld

Grete Kuld ei jätka enam MyHitsi hommikuprogrammi saatejuhina

Poole aasta jooksul lahkub MyHitsi hommikuprogrammi saatejuhi kohalt juba neljas tuntud nägu – kõigepealt lahkus pikalt eetris olnud Jüri Pootsmann, seejärel tüliga Kristina Pärtelpoeg ning Roomet Poom. Asemele võeti kiirelt armastatud näitleja Grete Kuld, kuid nüüd on ka tema oma kohast loobunud.

MyHitsi programmijuht kommenteerib Õhtulehele: „Grete Kuld tõepoolest igapäevaselt raadioeetris ei kõla, kuid tema häält saab kuulda MyHitsi Hommiku äratajana kindlasti veel.“ Ka raadiokanali Instagrami lehel on saatejuhtidena märgitud vaid pikaaegne raadiohääl Indrek Vaheoja ning koos Gretega tööle asunud Andry Padar.

Kõik sai alguse möödunud aasta detsembris, kui Kristina Pärtelpoeg teatas päevapealt, et ei jätka enam MyHitsi ridades. „Mulle ei tehtud ühtegi hoiatust, kuigi tegelikult peab vallandamiseks olema eelnevalt kolm kirjalikku käskkirja. Sellepärast nad suunasidki mind lahkumisavaldust kirjutama,“ märkis sisulooja toona. Raadiojaama esindaja Priit Vare väitis aga, et hommikuprogrammi saatejuht lahkus omal soovil: „Ja nii pole meil mitte mingit põhjust tema enda otsust pikemalt kommenteerida.“

loe edasi siit

ohtuleht.ee

Vaata ka:

Tarokaart

Neljapäev 28.09.23 tarokaart on Keisrinna

Neljapäeva, 28. septembri tarokaart on Keisrinna. See kaart tähistab viljakust, kasvu ja loomingulisust. See on …