Huvitavat

Esmaspäev 23.05 Tarokaart on ARMASTAJAD

Tänase päeva Taro kaardi nimi Armastajad on romantilise kõlaga. Traditsiooniliselt tähendab antud kaart mõningaid probleeme kaaslase leidmisel või valikult. Laialdasemalt võib seda aga seostada ka probleemidega partnerlussuhtes või inimsuhetes tervikuna. See on üks vähestest Taro kaartidest, mille pildikujundus on praktiliselt igas Taro kaardipakis erinev. See on tingutud sellest, et iga kaardi kujundaja, rahvused ja ühiskonnad käsitlevad seksi ja suhteid veidi erinevalt.

Nagu juba varem öeldud tähendab see kaart kaasa pingeid romantilistes asjades. Selles valdkonnas peab olema praegu valmis langetama olulisi otsuseid, sest ainult nii oleks võimalik asjad vajalikul määral kontrolli alla saada. Valikute tegemine eeldab aga ka aktiivsemat partneriga suhtlemist, et seeläbi teda paremini mõista. Tänane päev eeldab mitmesuguste ohverduste tegemist oma partneri heaks, ootamata samas temalt samasugust vastuteenet.

Kõik tänase päeva energiad võimaldavad tulevikku silmas pidades paremini suhet toimivana hoida. See võimaldab ka iseenda kohta ühtteist õppida ning seeläbi kõrgemale tasandile jõuda.

See kaart sümboliseerib ka inimlikkust. Seetõttu kulgevad täna väga edukalt sellised ettevõtmised, mis on oma olemuselt omakasupüüdmatud.

Jaga
Back to top button