Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Esmaspäev 18.09.23 armuhoroskoop kõigile sodiaagimärkidele

äär (21. märts – 20. aprill)

Jääradel on sel aastal suurepärane võimalus leida armastus. Nad on avatud uutele võimalustele ja ei karda riskida. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on huvitav ja väljakutsuv.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Loe ka: Nädala horoskoop: esmaspäev 18.09 – pühapäev 24.09.2024

Sõnnid on sel aastal suhtes stabiilsuse ja turvalisuse otsimisel. Nad tahavad leida kedagi, kellega nad saavad luua pikaajalise suhte. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on usaldusväärne ja hooliv.

Kaksikud (21. mai – 21. juuni)

Kaksikud on sel aastal kirglikud ja romantilised. Nad tahavad kogeda kõike, mida armastus pakub. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on põnev ja intrigeeriv.

Vähk (22. juuni – 22. juuli)

Vähid on sel aastal emotsionaalselt avatud. Nad tahavad leida kedagi, kellega nad saavad jagada oma sügavamaid tundeid. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on empaatiline ja mõistev.

Lõvi (23. juuli – 23. august)

Lõvid on sel aastal tähelepanu keskpunktis. Nad on säravad ja atraktiivsed ning tõmbavad ligi paljusid inimesi. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on vaimukas ja lõbus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Neitsid on sel aastal realistlikud ja praktilised. Nad tahavad leida kedagi, kes on nendega sarnane. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on intelligentne ja ambitsioonikas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kaalud on sel aastal tasakaalu otsimisel. Nad tahavad leida kedagi, kes mõistab nende vajadusi. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on rahulik ja tasakaalukas.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Loe ka: Nädala horoskoop: esmaspäev 18.09 – pühapäev 24.09.2024

Skorpionid on sel aastal intensiivsed ja kirglikud. Nad tahavad leida kedagi, kellega nad saavad jagada oma sügavamaid tundeid. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on salapärane ja intrigeeriv.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Amburid on sel aastal vabamad ja iseseisvamad. Nad tahavad leida kedagi, kes mõistab nende vajadusi. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on seiklushimuline ja elurõõmus.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)

Kaljukitsed on sel aastal tõsised ja pühendunud. Nad tahavad leida kedagi, kellega nad saavad luua pikaajalise suhte. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on ambitsioonikas ja töökas.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalajad on sel aastal originaalsed ja ainulaadsed. Nad tahavad leida kedagi, kes mõistab nende ainulaadsust. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on loominguline ja uuenduslik.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalad on sel aastal intuitiivsed ja tundlikud. Nad tahavad leida kedagi, kes mõistab nende sügavamaid vajadusi. Nad võivad kohtuda kellegagi, kes on kaastundlik ja mõistev.

Vaata ka:

kert kingo

TÄIENDATUD: Prokuratuur taotleb Kert Kingole (EKRE) vangistust

Täiendatud 17.06.2024 Prokuratuur  taotleb Kingole dokumendi võltsimise ja kelmuse eest kokku kaks aastat vangistust, mida

Titanium Baltics SEB rohelaen

SEB finantseerib rohelaenuga Titanium stockoffice projekti

Septembris 2023 valmis Titaniumi tellitud projekt stockoffice’i, mis asub Tallinnas, Tala tänava ja J. Smuuli