Erakorralised uudised
woman g28ff2c57a 640

Enne teise inimese ellu sisenemist tee ennast ja oma elu korda

Kui me siseneme kellegi teise ellu, siis me ei saa lihtsalt oma asju kaasa tassida. Me peame kohanema uue olukorraga ja õppima elama koos uue inimesega. See võib olla keeruline ja nõuda palju kohanemist. Kui me ei ole oma eluga rahul, siis on tõenäolisem, et me oleme ka teise inimesega koos õnnetud.

Siin on mõned põhjused, miks on oluline teha enda elu korda enne teise inimese ellu sisenemist:

  • See aitab sul olla õnnelikum ja stabiilsem. Kui sa oled oma eluga rahul, siis oled sa ka õnnelikum ja stabiilsem inimene. Sul on rohkem enesekindlust ja oled paremas seisundis suhetes õnnelik olema.
  • See aitab sul olla parem partner. Kui sa oled oma eluga rahul, siis oled sa ka parem partner. Sul on rohkem aega ja energiat oma partnerile pühendamiseks. Sul on ka rohkem võimekust mõista ja toetada oma partnerit.
  • See aitab sul vältida konflikte. Kui sa oled oma eluga rahul, siis on sul vähem tõenäoline, et sa tekitad konflikte oma partneriga. Sul on rohkem valmisolekut kuulata ja mõista oma partnerit ning vähem tõenäoline, et sa hakkad temaga konkureerima.

Siin on mõned konkreetsed asjad, mida saad teha, et teha enda elu korda enne teise inimese ellu sisenemist:

  • Mõtle oma väärtustele ja eesmärkidele. Mida sa väärtustad elus? Mida sa tahad saavutada? Kui sul on selge ettekujutus oma väärtustest ja eesmärkidest, siis on sul lihtsam teha otsuseid, mis viivad sind sinu sihtide poole.
  • Tee oma elust selline, mis sulle meeldib. Tee asju, mis sulle meeldivad, ja ole ümbritsetud inimestega, kes sind toetavad. Kui sa oled oma eluga rahul, siis oled sa ka õnnelikum ja stabiilsem inimene.
  • Õpi ennast tundma. Mida sa tahad oma eluga teha? Millised on sinu tugevused ja nõrkused? Mida sa pead oma elu täiustamiseks tegema? Mida rohkem sa ennast tunned, seda parem on sul suhelda teiste inimestega ja luua terveid suhteid.

Kui sa teed neid asju, siis oled sa valmis teise inimese ellu sisenema. Sa oled õnnelikum, stabiilsem ja teadlikum inimene, kes suudab luua terveid suhteid.

Siin on mõned täiendavad mõtted selle kohta, miks on oluline teha enda elu korda enne teise inimese ellu sisenemist:

  • Kui sa oled oma eluga rahul, siis oled sa vähem tõenäoliselt valmis loobuma oma eesmärkidest ja unistustest uue partneri pärast. Kui sa oled juba leidnud, mis teeb sind õnnelikuks, siis on sul vähem tõenäoline, et sa lased kellelgi teisel seda ära võtta.
  • Kui sa oled oma eluga rahul, siis oled sa vähem tõenäoliselt valmis projitseerima oma probleeme uue partneri peale. Kui sa oled juba tegelenud omaenda probleemidega, siis on sul vähem tõenäoline, et sa hakkad oma partnerit süüdistama asjades, mis on sinu enda sees.
  • Kui sa oled oma eluga rahul, siis oled sa vähem tõenäoliselt valmis saama sõltuvaks uuest partnerist. Kui sa oled juba kindel isiksus, siis sul on vähem tõenäoline, et sa hakkad uue partneri peale toetuma.

Vaata ka:

Daniel Gallego

LEITUD: Politsei otsib Valgas kadunud 60-aastast Irinat

Täiendus 21.06.2024 – Lähedased said Irinaga kontakti ning tema asukoht on tuvastatud. Naisega on kõik

minuaeg.com uudised

Algab Tallinna ringtee Jüri jaotusringi taastusremont

Teisipäevast, 25. juunist algab Tallinna ringtee km 9,7–11,7 Jüri jaotusringi taastusremont, mille eesmärk on parandada