Sunday , 19 September 2021
pulmad

Ema langes poja pulmas näost ära, kui avastas, et pruut on tema aastaid tagasi kadunud tütar.

Ema langes poja pulmas näost ära, kui avastas, et pruut on tema aastaid tagasi kadunud tütar.
Laulatus oli 31. märtsil Suzhou regioonis (Jiangsu provintsis) Hiinas. Kohaliku meedia kinnitusel tundis naine mitu aastat tagasi kadunud tütre ära tema käel oleva sünnimärgi järgi. Ta uuris pruudi vanematelt, kas nad on neiu adopteerinud või on tegu nende lihase lapsega.
Mõrsja ema ja isa olid küsimust kuuldes üllatunud ja tõrksad, kuid tunnistasid lõpuks, et nad olid tüdruku 20 aastat tagasi teeservast leidnud ja endale jätnud, kirjutab Times News Now. „Pruut puhkes uudist kuuldes pisaratesse, embas bioloogilist ema ja tunnistas, et temaga kohtumine on talle suurem õnn kui meheleminek,“ teatab ajaleht.

Pulmad ei jäänud siiski ära, sest peigmeeski oli adopteeritud ja järelikult polnud tal pruudiga sugulussuhteid. „Ma adopteerisin endale poja, et täita tühjust, mis valitses minus pärast seda, kui olin aastaid oma jäljetult kadunud lihast tütart asjatult otsinud taga,“ ütles pisarais ema.

Hiina sotsiaalmeedia täitus õnneliku sündmuse miljonite kirjeldustega ning ema ja tütre lugu jõudis sealsete ajalehte kaudu Ameerikani välja.

Allikas: Õhtuleht

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Pühapäev 19.09 Tarokaart on ARMASTAJAD

Tänase päeva Taro kaardi nimi Armastajad on romantilise kõlaga. Traditsiooniliselt tähendab antud kaart mõningaid probleeme …

242282563 2008683005967760 6536352264939314420 n scaled

Täna 18.09 sängitati Haljala kalmistulmulda armastatud, laulja ja looja Lea Dali Lion’i urn.

Täna 18.sept. sängitati Haljala kalmistul Lääne-Virumaal mulda armastatud, mitmekülgse ja väga erilise andega laulja ja …

maal elamise paev 2021 scaled

Maal Elamise päev – 25. september 2021

Maal Elamise päeva eesmärk on avada uksed tegusatele ja säravatele inimestele, et aidata neil leida …

vesi2

JAHMATAV AVASTUS: Kõik, mis inimesed on vee joomise kohta teadnud, on vale.

Väidetakse, et midagi rohkem juua vett, seda parem on mälu ja vaimne tervis, seda rohkem …