Huvitavat

Ema kiri tütrele.

Ema kiri tütrele:

 

“Mu kallis laps, kui tuleb see päev, mil sa näed, et ma hakkan vanaks jääma, siis ma palun sinult ainult seda, et sa oleksid minuga kannatlik ja veelgi enam, et sa katsuksid mind mõista ja püüaksid minust aru saada.
Kui ma vestluse käigus ja ikka ja jälle kordan samu asju – ära katkesta mind mulle öeldes, et ma juba ütlesin seda hetk tagasi. 
Ainult kuula, palun. 
Tuleta meelde, kui sina olid väike ja mina sulle õhtuti mitu korda sedasama unejuttu lugesin väsimata ja  oodates, et sa uinud. 
Kui ma ei taha vanni võtta, ära vihastu ja ära solva mind. 
Tuleta meelde, kui palju kordi jooksin mina sinu taga sulle meelde tuletades, et aeg on pesema minna. 

 

“font-family: “verdana” , sans-serif;”>Kui sa näed, kui võhik ma olen kõige selle uue tehnoloogiaga, anna mulle aega õppida ja ära vaata mind sellise pilguga… tuleta meelde, kallis laps, kui kannatlikult rääkisin mina sinuga, kui sa õppisid ise sööma, ise ennast riidesse panema, enda juukseid ise kammima ja kuidas ma sind alati kuulasin, kui sa mulle oma eluraskustest rääkisid. 

See päev, kui sa näed, et ma vananen, ma palun sul olla kannatlik aga veelgi olulisem, katsu mind natukenegi mõista. 
Kui ma aeg-ajalt kaotan jutujärje, anna mulle aega meelde tuletada ja kui mul see meelde ei tule, ära vihasta ega ärritu. 
 Ainult tea oma südamepõhjas, et minu jaoks kõige tähtsam on olla koos Sinuga. 

 

Ja kui ma olen vana ja ma ei jaksa enam käia nii ruttu nagu enne, siis ulata mulle oma käsi, nii nagu mina Sulle andsin oma käe, kui sa olid väikene tüdruk. 
Kui see aeg tuleb, ära kurvasta, ole ainult minuga. Jää minu kõrvale. Nii nagu mina olin Sinu kõrval. Siis, kui sa olid väike.
Mulle on väga kallis kogu see aeg ja need rõõmud, mida me sinuga koos jaganud oleme. 
Mu süda naeratab, kui sa sinule mõtlen. 

Ära iialgi unusta et ma sind armastan.

Ma soovin vaid sulle öelda:
” Ma armastan Sind, mu kallis tütar!”

See armastus ei kustu iialgi, vaid jääb igavesti meid siduma ja soojendab südant.

Jaga
Back to top button